گروه: اخبار استان خبر: 109103 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 ساعت : 18:03
رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده:

نیاز ضروری به ایجاد پایگاه اورژانس جاده ای در بخش موگرمون/8پزشک متخصص در طول هفته به مردم خدمات رسانی می کنند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با اشاره به مشکلات حوزه سلامت گفت: مهمترین مطالبه مردم بخش موگرمون و بخش مرکزی در حوزه قیام ایجاد پایگاه های اورژانس جاده ای است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امراله خانی با اشاره به مشکلات حوزه سلامت در شهرستان لنده گفت: شهرستان لنده در بیشتر شاخص های سلامت از رشد خیلی خوبی برخوردار بوده است ولی دو مشکل اساسی در دو بخش مرکزی و موگرمون در این شهرستان داریم.

وی افزود: نداشتن اورژانس جاده ای در بخش موگرمون باعث شده است تا از ابتدای سال تا کنون بیش از چهار سورتی پروازی توسط اورژانس 115به منطقه کوه سیاه و بارها شاهد اعزام تنها آمبوالانس اورژانس115به این منطقه کوهستانی باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: در خصوص اورژانس جاده ای حوزه قیام در بخش مرکزی لنده نیز قبلا مکاتباتی شده بود که به احتمال زیاد تا پایان سال 97شاهد کلنگ زنی و افتتاح این مرکز خواهیم بود.

خانی اظهارکرد: باتوجه به کسب موافقت نامه اولیه ساخت بیمارستان 32تختخوابی شهرستان لنده نیازمند پیگیری ویژه مسئولان استانی و شهرستانی در خصوص اعتباری سه میلیارد و 500میلیون تومانی اولیه جهت ساخت و کلنگ زنی این بیمارستان نیازمند حمایت مسئولان استانی است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: هم اکنون بیش از 8پزشک متخصص به صورت هفتگی در حال ارائه خدمات رسانی به مردم هستند که 6پزشک عمومی نیز به صورت 24ساعته در حال ویزیت شهروندان هستند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.