گروه: اخبار استان خبر: 109100 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 ساعت : 16:34
با حضور قشرهای مختلف بانوان صورت گرفت:

برگزاری همایش عفاف و حجاب در شهرستان لنده+تصاویر

همایش عفاف و حجاب به مناسبت سالروز کشف حجاب و هفته حجاب و عفاف با حضور قشرهای مختلف دانشجویی، دانش آموزی، بسیجی حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از خبرلنده، همایش عفاف و حجاب به مناسبت سالروز کشف حجاب و هفته حجاب و عفاف با حضور قشرهای مختلف دانشجویی، دانش آموزی، بسیجی حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) در حسینه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده برگزارشد.

 

 

سرگرد اسفندیار مختاری در این همایش، ضمن اشاره به سالروز حمله عوامل رژیم شاهنشاهی به مسجد گوهرشاد در مشهدمقدس برای کشف حجاب  و آغاز هفته عفاف و حجاب گفت: حجاب یکی از مهمترین و بهترین پوشش ها برای مردان و زنان است.

 

وی افزود: حجاب بهترین وسیله برای پوشش زنان در پوشش، رفتار، گفتار و کردار است که بهترین الگو برای همه زنان شخصیت کم نظیر حضرت فاطمه زهرا(س) است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: امروز یکی از مهمترین برنامه های دشمنان ترویج ولنگاری فرهنگی و بی حجابی در سطح جامعه است که با قبح شکنی و بیان برخی تعاریف تحت عناوین مختلف به دنبال ضد ارزش جلوه دادن بحث عفاف و حجاب است.

 

 

وی تاکیدکرد: فضای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی بستر مناسبی برای ترویج این بی بندوباری و سوء استفاده از ذهن و اندیشه جوانان در این فضا با انتشار برخی تصاویر مستهجن می باشند که لازم است خانواده ها در این حوزه بیشتر دقت کنند.

 

 

در ادامه نیز صالحی زاده از اساتید حوزه و دانشگاه و مدرس حوزه روانشناسی با تشریح آسیب های اجتماعی در خصوص مسائل مختلف اجتماعی به خصوص مسئله حجاب و عفاف گفت: امروز مسئله عفاف و حجاب یکی از مهمترین مسائل جامعه است چرا که دشمن با هدف قراردادن این مهم به دنبال حذف ارزش ها و باروها و اعتقادات فرهنگی و دینی ما است.

 

این استاد دانشگاه در ادامه با انتشار اسلاید های مختلف به آموزش حاضرین در خصوص شیوه های مقابله با نحله های فرهنگی و آموزش خانواده ها پرداخت.

گزارش و عکس: زینب جعفری

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.