گروه: اخبار استان خبر: 109089 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 ساعت : 15:07

تجدید میثاق مسئولان استانی و شهرستانی با شهدای گمنام در لنده+تصاویر

معاون سیاسی امنیت استاندارکهگیلویه وبویراحمد به همراه جمعی از مسئولان شهرستان لنده با حضور درگلزار شهدای گمنام این شهرستان با اهدای شاخه ای گل با آنان تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، محمد کاظم نظری معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه وبویراحمد به همراه فرماندار و بخشداراان مرکزی و موگرمون و جمعی از روسای ادارات با حضور در مرقد مطهر شهدای گمنام شهرستان لنده با اهدای شاخه ای گل با آنان تجدید عهد و میثاق کردند.

 

 

در این مراسم دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس به خصوص این دو شهید گمنام گفت: میزان پیشرفت پروژه ساماندهی گلزار شهدای گمنام شهرستان لنده بیش از 95درصد می باشد که هم اکنون در حال فعالیت می باشد.

 

 

وی تاکیدکرد: شهرستان لنده به دلیل داشتن پوشش گیاهی مناسب در فصل تابستان شاهد آتش سوزی های مداوم می باشد که حمایت مسئولان استانی جهت اطفای این آتش سوزی های لازم و ضروری است.

فرماندار شهرستان لنده از همکاری و تلاش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیریت بحران استانداری برای ارسال بالگرد به این شهرستان قدردانی کرد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.