گروه: اخبار استان خبر: 109077 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 ساعت : 07:59
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:

رویای جوانان سادات و طسوج به حقیقت پیوست/دکل اینترنت جوخانه راه اندازی می شود

بخشدار سرفاریاب در جمع خبرنگاران گفت : پس از مکاتبات و پیگیری های مستمر و با همکاری جناب آقای کشاورز مدیر شرکت های وب در استان ، بزودی دکل اینترنت جوخانه راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چرام،بخشدار سرفاریاب در جمع خبرنگاران گفت : پس از مکاتبات و پیگیری های مستمر و  با همکاری جناب آقای کشاورز مدیر شرکت های وب در استان ، بزودی دکل اینترنت جوخانه راه اندازی می شود.

 

آتش سودا افزود : هم اکنون پیمانکار پروژه تعیین شده و کار تسطیح محل احداث دکل در ارتفاعات پامله جوخانه در کنار دکل R6 در حال انجام هست و پیش بینی می شود در هفته دولت امسال از این دکل بهره برداری شود.

 

رییس شورای اداری بخش سرفاریاب در تکمیل سخنان خود اظهار کرد: با افتتاح و راه اندازی این دکل مردم مناطق ییلاقی جوخانه ، پهناللی ، طسوج ، موروک ، وهری ، دلی مو ، دلی خلیفه ای ، دره آخوند ، کندال ، سادات ، دمه و رودخانه سادات از اینترنت ۴G برخوردار خواهند شد و رویای این سالهای آنان تحقق پیدا خواهد کرد.

 

نماینده عالی دولت در بخش سرفاریاب افزود: اعتبار لازم برای راه اندازی این دکل بالغ بر یکصد و پنجاه میلیون تومان است و از مسئولین و کارشناسان شرکت های وب ، راهداری و حمل و نقل جاده ای چرام ، مخابرات ، برق و سایر اداراتی که نقشی در این کار داشته و خواهند داشت تقدیر و تشکر میکنم.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.