گروه: اخبار استان خبر: 109075 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 ساعت : 08:05
فرماندار چرام:

پروژه های نیمه تمام بالای ۶۰درصد اولویت اصلی در تامین اعتبارات سال جاری است

فرماندار چرام با اشاره به تخصیص اعتبارات در سال جاری عنوان کرد:درتامین اعتبارات امسال اولویت اصلی کارهای نیمه تمام بالای ۶۰درصد است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چرام،هادی فتاحی اصل فرماندار چرام با اشاره به سفرهای مسئولان بیان کرد: در سفرهای مسئولان معمولا وعده هایی داده می شود و بعداز آن نماینده و فرماندار پاسخگوی مردم است.

 

فتاحی اصل با اشاره به تخصیص اعتبارات در سال جاری عنوان کرد:درتامین اعتبارات امسال اولویت اصلی کارهای نیمه تمام بالای ۶۰درصد است.

 

وی افزود:مشکلات راه و آب را می دانم اما معارضات زیادی هست،من از مسئولین می خواهم دربحث آب و راه،کارهای مطالعاتی صورت گیرد.

 

فتاحی اصل با تقدیر از اداره امورعشایر گفت:اداره امورعشایر در همه جا خدمات زیادی انجام داده اما باتوجه به بحران کم آبی نیاز به کمک بیشتر است.

 

فرماندار چرام در ادامه با بیان اینکه مردم به کمک دولت بیایند و کارها را انجام دهند، گفت:مردم جهت درخواست ها و نیازمندیها سلسله مراتب اداری را رعایت کنند.

 

رئیس شورای اداری شهرستان چرام افزود:مدیران کل دراعتبارت استانی بودجه لازم برای پروژه ها را لحاظ کنند زیرا بودجه شهرستانی جوابگوی بعضی از پروژه ها نیست .

 

وی گفت:برای مخزن آب کار مطالعاتی انجام گرفته و معارضات حل شده است و تا دوماه آینده تکمیل خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.