گروه: اخبار استان خبر: 109072 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 ساعت : 19:39
در پی قطعی مکرر برق صورت گرفت:

گلایه رانندگان لنده ای نسبت به افت برق و تعطیلی چندین ساعته تنها جایگاه سی ان جی این شهر+تصاویر

رانندگان و مردم شهرستان لنده به دلیل قطعی مکرر برق وافت فشاربرق جایگاه CNG شهرستان لنده خواستار رفع این معضل در این شهرستان شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، با افزایش دمای هوا و چند برابر شدن میزان مصرف مردم تنها جایگاه CNG شهرستان لنده متاثر از این قطعی مکرر نبوده است به طوری که چندین روز است که صف این جایگاه چنان طولانی شده است که این مسئله باعث نگرانی و اذیت مردم نیز شده است.

 

 

رانندگان تاکسی های آژانس از ساعت 16 تا 19در صف پمپ گاز هستند که این چند روز به دلیل قطعی و افت شدید فشار متصدیان جایگاه  CNG در ارائه خدمات به مشتریان به دلیل همین نواسانات برقی ناتوان مانده اند که این قطعی و افت فشار علاوه بر نگرانی مردم نگرانی مسئول این جایگاه را در پی داشته است.

 

 

متاسفانه دومداره کردن خط برق لنده که چندین سال است از سوی مسئولان مطرح می شود هنوز وارد مدار نشده است و مردم شهرستان لنده در طول روز نیز شاهد قطعی های مکرر می باشند که این مسئله نیز تا کنون باعث وارد نمودن خسارات زیادی به دستگاه های خنک کننده از جمله کولرهای آب و گازی وارد نموده است.

 

 

امیداست مسئولان نسبت به رفع این معضل که چندین سال است گریبان گیر مردم شهرستان لنده است همتی مضاعف داشته باشند و انتظار می رود مردم نیز با توجه به وضعیت کلی برق کشور نسبت به رعایت الگوی مصرف برق نهایت دقت را داشته باشند تا کمتر شاهد قطعی برق به خصوص در ساعت اوج مصرف باشیم.

 ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.