گروه: اخبار استان خبر: 109061 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 ساعت : 10:33

توضیحات فرماندار باشت درباره آخرین وضعیت پروژه آبرسانی به دشت خان احمد

حسینی: در حال حاضر کار لوله گذاری در حال انجام است، ادامه کار نیز بستگی به اعتبارات دارد و اینکه شرایط اقتصادی کشور به چه گونه ای است.امیدواریم تا پایان سال این پروژه به اتمام برسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در اولین روز های اسفند ماه سال 95 کلنگ زنی فاز دوم تامین و انتقال آب به دشت خان احمد باشت با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و تعدادی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.


 اعتبار پروژه تامین و انتقال آب به اراضی خان احمد ۱۰۰ میلیارد تومان و مدت زمان اجراء آن ۲/۵ سال و ۳۱۰۰هکتار از اراضی این دشت زیر کشت خواهد رفت.


فرکماندار شهرستان باشت در گفتگو با صبح زاگرس درباره روند پیشرفت این پروژه گفت: در حال حاضر کار لوله گذاری در حال انجام است، ادامه کار نیز بستگی به اعتبارات دارد و اینکه شرایط اقتصادی کشور به چه گونه ای است.امیدواریم تا پایان سال این پروژه به اتمام برسد.

 

سید مسعود حسینی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: یکی دیگر از کارهایی که در منطقه خان احمد در حال انجام است، اصلاح شبکه داخلی آبرسانی است چرا که به دلیل بافت قدیمی و فرسوده باید آن را ترمیم کنیم و بخشی از مشکلات ما به همین لوله برمی گردد .

 

وی در پایان گفت: با توجه به تحریم ها قیمت لوله نیز افزیش داشته است ، پیمانکاریکه قبلا این کار را انجام میداد با قیمت پایین ان را بر عهده گرفته است در حال رایزنی هستیم بتوانیم کمک های لازم را انجام دهیم که کار به سرانجام برسد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.