گروه: اخبار استان خبر: 109032 / تاریخ انتشار : 1397/4/17 ساعت : 15:35
مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری و ارتباطات:

اقتدار دفاعی ما معادلات منطقه را برهم زده است/برخی ها با فضا سازی در شبکه های اجتماعی به دنبال آشوب در کشور هستند

مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات گفت: امروز اقتدار و توانمندی های دفاعی ایران اسلامی به جایی رسیده است که حرف اول را در منطقه می زنیم و بیشتر معادلات منطقه را برهم خواهیم زد که این نشان اقتدار و عظمت روز افزون کشور است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، سید فرزاد نجات نیا در خصوص مواضع روشن رئیس جمهور و ارسال نامه سردار سلیمانی به وی گفت: اظهارات رئیس جمهور و مواضع روشن و صریح آن با حمایت سردار سلیمانی باعث شده است تا توانمندی های ما در حوزه دفاعی و نظامی دوچندان شده است.

وی افزود: امروز کشور ما بیش از هرزمانی دیگر نیازمند همدلی و وفاق برای دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی هستیم.

مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات تصریح کرد: انتشار برخی تصاویر از افراد جامعه در فضاهای مجازی با مقایسه ها و قیاس های غلط در جامعه با هدف ایجاد حواشی و فتنه انگیزی در سطح جامعه صورت می گیرد که لازم است مردم با آگاهی بیشتر در این رابطه رفتار کنند.

وی تاکیدکرد: اگر نسل جوان ما روزهای اولیه پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را ندداند ولی ارادت آنان به انقلاب قطعاٌ نسبت به گذشته بیشتر شده است.

نجات نیا اظهارکرد: شهرستان ما شهید طییب های داشت که اگر زنده می ماند امروز به یکی از بهترین فرماندهان و یا مسئولان طراز اول کشور بود ولی متاسفانه غریبانه در روستای بدون جاده دفن شده که مزار این شهید زیارتگاهی برای عاشقان و دلدگانش است.

مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات تصریح کرد: بیش از چهل میلیون نفر در تلگرام عضو بودند که جمعی با شعارهای مختلف در این شبکه اقدام به فضاسازی می کردند که بیشتر جنبه تخریبی داشته است.

وی تاکیدکرد: برخی ها با فضا سازی در شبکه ها اجتماعی به دنبال آشوب و بی اعتماد کردن مردم به نظام و رهبری هستند که مردم فهیم و آگاه ایران اسلامی با بصیریت سیاسی خود و تکیه بر کلام رهبری بدون شک این بار نیز توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

 مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات گفت: امروز اقتدار و توانمندی های دفاعی ایران اسلامی به جایی رسیده است که حرف اول را در منطقه می زنیم و بیشتر معادلات منطقه را برهم خواهیم زد که این نشان اقتدار و عظمت روز افزون کشور است.

نجات نیا خاطر نشان کرد: درست است که مردم تحت فشار هستند ولی بیشتر مشکلات باید با همدلی و همفکری برطرف شوند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.