گروه: اخبار استان خبر: 109025 / تاریخ انتشار : 1397/4/17 ساعت : 12:07
فرماندار باشت:

ادامه پروژه جاده باشت-چرام به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای واگذار شده است/منتظر تصویب اعتبار 23 میلیاردی این پروژه هستیم

حسینی: ظرفیت اعتباراتی که برای این پروژه درنظر گرفته بودیم پر شده است، از طرفی این پروژه زیر نظر راه و شهرسازی بوده است و اکنون به راهداری واگذار شده است چرا که در این حوزه اعتبارات بهتری می توان جذب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محور باشت به چرام بیش از ۶۳ کیلومتر طول دارد و حدود دوسال است که ۷ کیلومتر از این جاده در دست تعمیر وبازسازی است، پیچ‌های خطرناک و نقاط حادثه خیز در این محور ارتباطی در سالیان گذشته موجب بروز تصادفات متعدد و کشته و مجروح شدن عده زیادی از هموطنانمان شده است، اما متاسفانه مدتی است که این طرح نیمه کار رها شد.

فرماندار شهرستان باشت در گفتگو با صبح زاگرس درباره این پروژه گفت: ظرفیت اعتباراتی که برای این پروژه درنظر گرفته بودیم پر شده است، از طرفی این پروژه زیر نظر راه و شهرسازی بوده است و اکنون به راهداری واگذار شده است چرا که در این حوزه اعتبارات بهتری می توان جذب کرد.

سید مسعود حسینی ادامه داد: برای آن دوباره مناقصه زده ایم و کارهای آن در حال انجام گرفتن است و اعتبارات جدید و مشاوران جدید و تامین اعتبار بیشتر برای این پروژه درنظر گرفته ایم.

 

وی افزود: مبلغ 230 میلیارد ریال برآورد اعتبار این پروژه است که منتظر تصویب است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.