گروه: اخبار استان خبر: 109003 / تاریخ انتشار : 1397/4/16 ساعت : 20:24
در جمع خبرنگاران مطرح شد:

اتمام حجت فرماندار چرام با مدیران کم کار/مسئله فنی وحرفه ای چرام را به جد پیگیری می‌کنم!

فرماندار شهرستان چرام در واکنش به عملکرد برخی از مدیران گفت: مدیران کم کار که توانی اداره مدیریت اداره و پاسخگویی به مردم را ندارند استعفا دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام،فرماندار چرام در نشست خبری با اصحاب رسانه خطاب به دهیاران و مدیران این شهرستان گفت:با اعتباراتی که در اختیار دارید،میتوان کارهای خوبی انجام داد و باید خلاقیت به خرج دهید و با توجه به امکانات هر روستا و توانایی های آن، کارها انجام دهید.

هادی فتاحی اصل افزود: تلاش برای رفع مشکلات روستاها و حفظ ونگهداری اموال دولتی از مهمترین رسالت ها و وظایف دهیاران است.

فرماندار چرام در ادامه به چندین سوال خبرنگاران پاسخ داد و گفت:فنی وحرفه ای چرام را به جد پیگیری می‌کنم تا بازسازی و راه اندازی شود و تمامی مقدمات آن انجام شده است.

وی در مورد بیمارستان32تختخوابی چرام عنوان کرد:سعی کردیم تعداد تخت‌های آن را افزایش دهیم و طی جلسه ایی که با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان داشتیم، مقرر شد که دوبرابر اعتبار به آن تخصیص داده شود.

فتاحی اصل گفت:دانشگاه صنعت ومعدن در شرف تعطیل شدن بود که با درخواست از مدیریت استان و با پیگیری های مکرر از تعطیلی آن جلوگیری کردیم.

فرماندار چرام با اشاره به آتش سوزی های اخیر در این شهرستان عنوان کرد:خشکسالی علل آتش سوزی چند روز گذشته بوده است که با کمک مردم ومسئولین و دهیاری ها مهار شد که لازم است از تلاش همه کسانی که در اطفای آن نقش داشتند قدردانی می کنیم.

فتاحی درپایان به سوال خبرنگار در واکنش به عملکرد برخی از مدیران گفت: مدیران کم کار که توانی اداره مدیریت اداره و پاسخگویی به مردم را ندارند استعفا دهد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.