گروه: اخبار استان خبر: 108976 / تاریخ انتشار : 1397/4/15 ساعت : 12:12
افشاگری رئیس اداره آب وفاضلاب روستایی لنده در پی کمبودآب در روستاها:

آبیاری 200درخت با 6انشعاب غیرمجاز در یکی از روستاهای لنده/در انتظار برخورد قاطع قضایی با متخلفان در حوزه آب هستیم

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان لنده از آبیاری بیش از200اصله درخت و شش انشعاب غیرمجاز در یکی از روستاهای این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،سید غضبان طبیب زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به خدمات رسانی و آب رسانی به روستاها در بدترین شرایط جاده ای گفت: باتوجه به افزایش گرمای هوا  و دو برابر شدن میزان مصرف مردم این اداره به بهترین شکل ممکن در حال خدمت رسانی به دور افتاده ترین روستاهای شهرستان است.

 

وی افزود: تامین و توزیع آب به همراه رفع مشکلات روستاها در حوزه آب از مهمترین وظایف این اداره است که با بهترین شرایط خدمات رسانی صورت می گیرد به طوری که برای یک روستای 3خانواری با تانکر آبرسانی می شود که شاید هزینه های این کار یک صدم پول پرداختی شهروندان هم نباشد.

 

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی لنده تصریح کرد: در یکی از روستاهای شهرستان فردی با کاشت بیش از 200اصله درخت از طریق انتقال انشعاب غیرمجاز اقدام به آبیاری درختان کرده است.

 

وی تاکیدکرد: علی رغم تشکیل پرونده در کلانتری و دادگستری روند رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد که انتظار  برخورد قاطع دستگاه قضایی با این نوع از پرونده ها را با توجه به کمبود آب داریم.

 

طبیب زاده اظهارکرد: در سطح شهرستان لنده بیش از دوهزار اصله درخت از طریق آب شرب مصرفی شهروندان آبیاری می شوند که لیست تمام افراد جمع آوری و در اختیار دادگستری جهت برخورد قضایی قرار خواهد گرفت.

 

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان لنده گفت: در سه سال گذشته بیش از چهل میلیاردریال در بخش آب، حفرچاه، خط انتقال، تعویض خطوط فرسوده آب در روستاها در شهرستان لنده هزینه شده است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.