گروه: اخبار استان خبر: 108965 / تاریخ انتشار : 1397/4/14 ساعت : 12:29

بازدید معاون وزیر راه وشهرسازی از پروژه های عمرانی استان +تصاویر

ظهر امروز با حضور مسوولان استانی و معاون وزیر راه و شهرسازی کشور از فاز دوم محور یاسوج به شیراز در محدوده شهر سپیدان و سایر پروژه های جاده ای در دست اجرا بازدید بعمل آمد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ظهر امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی کشور، نماینده مردم بویراحمد و دنا، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسوولان از پروژه های عمرانی در حوزه راه و شهرسازی استان بازدید بعمل آمد.

در این برنامه از فاز دوم محور یاسوج به شیراز در محدوده شهر سپیدان سرکشی و روند پیشرفت این پروژه از نزدیک مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

معاون ساخت و توسعه راه با بیات اینکه این پروژه در دو فاز اجرا می شود، گفت: این پروژه با قراردادی معادل 24 میلیارد تومان به پیمانکار واگزار شده است که تا کنون 7 میلیارد آن پرداخت شده است که باغات این منطقه عمده معارضات این پروژه است.

 

در ادامه  بازدید ازفاز دوم محور یاسوج سپیدان یا یاسوج شیراز، معاون وزیر به همراه معاون عمرانی استاندار و نماینده بویراحمد و دنا با یکی از اهالی منطقه که باغ او در محدوده این پروژه و در مسیر این پروژه قرار داشت دیدار و گفت و گو کردند. این کشاورز و باغدار در این دیدار گفت: درآمد ما فقط همین باغ ست که ان هم در مسیر این پروژه قرار گرفته که درخواست داریم تا ضرر و زیانی که به ما وارد شده است را به ما پرداخت کنند.

 

معاون عمرانی استاندار در جواب به این باغدار گفت: که شما اهالی از جاده واجب تر هستید و ما شما را به جاده ترجیح میدهیم و این مطالبات شما را خواهم پرداخت.

 

تصاویر بازدید از فاز دوم محور یاسوج به شیراز و سایر پروژه ها به تفکیک در زیر آمده است:

زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: در سفر خیرالله خادمی معاونت وزیر راه و شهرسازی کشور به استان از پروژه های یاسوج - اصفهان، مهریان و یاسوج به سمیرم و 50 کیلومتر اول پاتاوه-دهدشت بازدید صورت می گیرد.

وی در ادامه افزود: اکنون در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و به برکت نظام جمهوری اسلامی یکی از بخش هایی که مورد توجه قرار گفته است آسفالت راه های روستایی است که از دستاورد های چهل ساله انقلاب است.

عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار بابیان اینکه در این زمینه هزینه های بسیار زیای صرف شده است که در جهت رضایتمندی مردم بوده است،گفت:میزان اعتباراتی که در بخش راه سازی ارایه  میشود برحسب ارزیابی هایی است که صورت گرفته است و در مجموع فعالیت های راه سازی راضی کننده است.

 

تصاویر بازدید از محور یاسوج به بابامیدان در زیر آمده است: