گروه: اخبار استان خبر: 108963 / تاریخ انتشار : 1397/4/14 ساعت : 12:53

بلوار سرابتاوه یاسوج همچنان مسئولان را صدا می زند+تصاویر

بلوار سرابتاوه یاسوج هنوز خاکی است و چمنی در آن کاشته نشده وهم اکنون منتظر اقدام شایسته مسئولان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،سرآبتاوه در 6 کیلومتری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد. پروژه الحاق این روستا به شهر یاسوج هنوز معلق است و تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است. اما در چند سال اخیر از تجیهزات و امکانات خوبی از جمله بانک، داروخانه، مراکز درمانی، نصب تیرهای چراغ برق، بلوار کشی و سایر تجهیزات برخوردار شده است.

 

در سال های گذشته این منطقه به یکی از مناطقی تبدیل شده که به شدت مهاجر پذیر بوده به گونه ای که در چند سال اخیر جمعیت آن و تعداد ساخت و سازها در این منطقه رشد قابل توجهی داشته است و به نسبت این جمعیت نیز تجیهزات و زیرساخت مناسبی تعلق گرفته است.

 

 

 یکی از اقدامات خوبی که در منطقه سرآبتاوه انجام شد، بلوار کشی و نصب تیرهای چراغ برق در این منطقه بود به گونه ای که از اول تا آخر آن بلوار کشی شده است و در وسط این بلوار نیز با ریختن گل، درختانی نیز کاشته شده است اما انتقاداتی نیز وارد است که یکی از انها رها کردن این بلوار به حال خود است و درختانی که تشنه هستند.

 

گویا درختان کاشته شده در بلوار سرابتاوه نیز دچار قطعی آب شده اند و به آنها رسیدگی نمی شود، از طرف دیگر این بلوار هنوز خاکی است و هیچ گونه چمنی در آن کاشته نشده است . درختانی که در آن کاشته شده اند نیز دچار بی آبی هستند هر چند مردم می توانند در این بخش خود جوش عمل کنند و خود درختان بلوار را آبیاری کنند.

 

 

 مردم و اهالی روستای رسابتاوه انتظار دارند که این بلوار نیز همچون سایر بلوارها نمایی زیبا به محل زندگی شان ببخشد. کاشت چمن در این بلوار، خدماتی که دستگاه های زیربط داده است را کامل می کنند بنابراین انتظار می رود که درخواست مردم سرابتاوه توسط مسئولان انجام شوند.

 

ایجاد این بلوار در سرابتاوه یکی از خدمات خوبی بود که ارایه شد چرا که باعث کاهش تصادفات زیادی در این بخش شده است. تنگ کناره یاسوج که روزی پر خطر ترین و پر تصادف ترین نقطه بود و هر ساله حوادث زیادی را ایجاد می کرد اکنون با دو بانده کردن جاده از دشت روم تا سرابتاوه می توان گفت به نقطه ای بدون حادثه تبدیل شده است که امیدواریم با چمنکاری نمودن این بلوار کار شایسته مسوولان که جای تقدیر دارد تکمیل شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.