گروه: اخبار استان خبر: 108958 / تاریخ انتشار : 1397/4/14 ساعت : 21:04

وقتی روستائیان کالوس بویراحمد دست به دامان تاجگردون شدند/چرا زارعی از قافله عقب مانده است؟+فیلم

مردم روستای سردشت کالوس شهرستان بویراحمد در اقدامی جالب خواستار حضور نماینده مردم گچساران و باشت در روستای خود شده اند بلکه او بتواند برای آنها کاری کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نمایندگان مجلس همانگونه که از اسم آن ها پیداست باید زبان گویای مردم خود در صحن علنی مجلس بوده و با درایت و هوشمندی و قدرت بالای مطالبه گری خود، از حق و حقوق مردم دفاع کنند و با بودجه های عمرانی،گره ای از مشکلات آنان بگشایند.

 

مطالبه گری نمایندگان در مجلس منوط به شناخت محرومیت ها، مشکلات و معضلات شهرها و روستاهای حوزه خود است که بتوانند با زبان گویا در رفع مشکلات و زدودن چهره زنگار گرفته محرومیت در استان قدم بردارند.

 

غلام محمد زارعی نماینده همه مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی است، چه  آنهایی که به او رای داده اند و چه آنهایی که به او رای نداده اند، از این سو می طلبد با نگاهی یکسان نسبت به مردم این شهرستان ها بخصوص روستاییان، در رفع موانع و مشکلات آنها قدم بردارد.

 

توجه به روستانشینان که بخش زیادی از جمعیت استان را تشکیل می دهند بسیار مهم و حائز اهمیت است همانگونه که خود نمایندگان نیز به این مهم پی برده و در زمان انتخابات بارها به روستاهای اطراف سرکشی کرده و با وعده های انتخاباتی سعی در جلب نظر آنان دارند.

 

در ساعات گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که اهالی یکی از روستاهای شهرستان بویراحمد به بیان مشکلاتشان پرداختند و البته درخواست جالبی نیز داشتند.

 

روستای سردشت کالوس است که از نداشتن امکانات رفاهی اولیه مانند آب آشامیدنی مناسب و آنتن دهی خطوط تلفن همراه رنج می برند و با مشلات فراوانی  دست و پنجه نرم می کنند، اکنون آنها خواستار رسیدگی مشکلات خود از سوی مسئولان استان و نماینده آنها در مجلس اند.

 

مردم روستای سردشت کالوس معتقدند که با وجود  فاصله 25 کیلومتری از مرکز استان، حدود 11 سال است هزینه کنتور و انشعاب آب را پرداخت کرده اند و بارها به آب و فاضلاب روستایی مراجعه کرده اند ولی کسی به مشکلات آنها رسیدگی نمی کند، از این رو مردم این روستا در اقدامی جالب خواستار حضور نماینده مردم گچساران و باشت یعنی غلامرضا تاجگردون در روستای خود شده اند بلکه او بتواند برای آنها کاری کند.

 

نکته قابل تامل این است که چرا مردم یکی از روستاهای بویراحمد از تاجگردون استعانت می جویند نه از آقای زارعی که نماینده آنها در مجلس است؟ آیا این نکته برداشت می شود که زارعی در مرتفع نمودن مشکلات روستائیان علی رغم مطالبه گری از مسئولان ذیربط استانی موفق نبوده است و مردم از او قطع امید کرده اند؟

 

البته این روزها حضور مکرر تاجگردون در شهرستان بویراحمد و برگزاری جلسه های طایفه ای و زمزمه های خیز برداشتن او برای حضور در حوزه های انتخاباتی شهرستان بویراحمد بعنوان مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد، نقل هر محفلی است، که این موضوع خود جای بحث دارد.

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.