گروه: اخبار استان خبر: 108857 / تاریخ انتشار : 1397/4/10 ساعت : 14:17

جیمی جامپ کهگیلویه و بویراحمدی به میادین بازمی گردد/آیا آبسالان به حق خود در فوتبال می رسد؟

جیمی جامپ معروف فوتبال ایران که در یک سال اخیر بارها هنگام برگزاری مسابقات‌ لیگ برتر با پریدن‌ به زمین مسابقه توجه رسانه‌ها و وفوتبال دوستان را به خود جلب کرده است آمادگی خود را برای بازگشت به میادین فوتبال اعلام کرد!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مصطفی آبسالان متولد دوم اردیبهشت 1371 اهل روستای گندیزار شهرستان پاتاوه یاسوج همان جیمی جامپ معروف  فوتبال ایران است که در یک سال اخیر بارها هنگام برگزاری مسابقات‌ لیگ برتر با پریدن‌ به زمین مسابقه توجه رسانه‌ها و وفوتبال دوستان را به  خود جلب کرده است.

 

 وی از هفت سالگی با حضور در  کوچه پس کوچه‌های محل، علاقه‌ خود را به فوتبال نشان داده است در 17 سالگی برای حضور در امید‌های ذوب‌آهن به اصفهان رفت تیمی که بازیکنانی چون پیام صادقیان،‌علی گودرزی و بهمن مالکی را در اختیار‌ داشت عباس سیمکانی سرمربی وقت‌ امید‌های ذوب آهن بدون گرفتن تست فنی مصطفی را از حضور در تمرینات منع کرد. آبسالان می‌گوید، به دلیل  این که رابطه و پولی در اصفهان نداشتم از ذوب آهن خط خوردم.

 

آبسالان بعدا به عنوان توپ جمع کن باشگاه ذوب آهن انتخاب می شود.

 

او هدف از این کار را این گونه بیان می کند: نمی‌خواستم برای پول، توپ جمع کن ذوب آهن شوم هدف من این بود که در یکی از بازی‌های پخش زنده ذوب آهن به وسط زمین پریده و خودم را نشان دهم. دقیقه 30 بازی رفت ذوب آهن و استقلال در ورزشگاه فولاد شهر از کنار زمین به داخل زمین مسابقه آمدم و با نشان دادن عبارت "گناه من چیست که در این فوتبال جایی ندارم؟" روی پیراهن سفیدم در مقابل دوربین‌ توجه رسانه‌ها را تا حدودی جلب کردم پس از این اتفاق یک روز را در بازداشتگاه‌ شاهین شهر اصفهان سپری کردم و با اخراج از ذوب آهن به یاسوج برگشتم.

 

بعد از آن روز نیز این جیمی جامپ کهگیلویه و بویراحمدی در بازی برگشت استقلال و ذوب آهن بار دیگر به وسط زمین می آید و این بار بر روی پیراهن خود می نویسد "من همانم جوابم  چه شد؟"

 

اکنون چند ماه پس از این ماجراها فیلمی از مصطفی آبسالان پخش شده است که از بازگشت این فرد به میادین فوتبال خبر می دهد!

 

آبسالان در گفتگویی اعلام کرده است: خیلی خوشحالم که پس از چند ماه به فوتبال باز می گردم.

 

آبسالان از علاقه شدید به امیر قلعه نوئی می گوید و اعلام کرده است هر جا او برود من خدمتگذارش خواهم بود و حالا هم یک سپاهانی هستم.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که حرف و حدیث هایی پشت سر شماست می گوید: این مسائل طبیعی است ولی هر کسی که بزرگ است یا می خواهد بزرگ شود حرف و حدیث نیز به دنبال خواهد داشت!

 

حال باید دید چه آینده ای در انتظار این جیمی چامپ هم استانی خواهد بود، آیا او بالاخره به قول خودش، به حق خود در فوتبال خواهد رسید؟

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مجتبی
1397/4/11 - 08:05
متاسفم سیتو با این خبرتون
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.