گروه: اخبار استان خبر: 108854 / تاریخ انتشار : 1397/4/13 ساعت : 09:57

پاسخ های جالب مدیرعامل بانک ملت استان به درج یک خبر در صبح زاگرس

نمازی: به چند دلیل مجبور شدیم که نسبت به تغییرات که البته جزئی است اقدام کنیم و این هزینه ها 100 درصد از محل منابع داخلی و از محل درآمدهای غیرمشاع بانک تأمین شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از درج خبری با عنوان " تعویض لباس ساختمان بانک ملت مرکزی یاسوج صدای مردم را درآورد/مسئولان بی تدبیری که بر طبل نارضایتی مردم می کوبند+تصاویر" در این پایگاه خبری،مدیرعامل و معاونین شعب بانک ملت استان طی دعوتی از این پایگاه خبری به بیان دلایل خود برای انجام این کار پرداخت.

 

علی محمد نمازی بیان کرد: ما به چند دلیل مجبور شدیم که نسبت به تغییرات که البته جزئی است اقدام کنیم، در شعبه یاسوج با توجه به مقتضیات و شرایط زمان و با توجه به اینکه دغدغه امنیت مردم و مسئولیت در این ارتباط را احساس می کنیم، پیشنهاد دادیم تغییرات هم در داخل شعبه و هم بخشی از نمای شعبه در دستور کار قرار گیرد چرا که بحث امنیتی دغدغه اصلی ماست.

 

وی افزود: نمای شعبه از سنگ بود با توجه به زلزله ای که شد و آن استحکام لازم را نداشت و خطرناک بود، پیگیری کردیم که مشکلی پیش نیاید .

 

نمازی دومین دلیل انجام این کار را صرفه جویی در هزینه های سرمایشی و گرمایشی عنوان کرد و گفت: این ها استانداردهای لازم را نداشتند و نمای شعبه به نوعی با ادارات ما در ارتباط بود و باعث می شد که سرد و گرم کردن آن ها با هزینه های بسیار بالا همراه باشد و به نوعی در راستای کاهش هزینه ها بود، البته بانک استان سال های زیادی در نوبت بود تا اینکه امسال این کار اجرایی شد.

 

مدیرعامل شعب بانک ملت استان در ادامه گفت: یکی دیگر از دلایل مربوط به نور می شود با توجه به اینکه محیط بسته بود و کمبود نور وجود داشت و اثرات منفی بر روی همکاران و مشتریان داشت، مکاتبه ای نیز با اداره برق داشتیم، یک سری پنجره های آهنی وجود داشت که امکان خطر داشتند و نگران بودیم که اتصالی صورت گیرد و اتفاقی رخ دهد.

 

وی بیان کرد: به دلیل کمبود جا مجبور شدیم که در داخل شعبه وبه منظور راه اندازی واحد ارزی تغییراتی داشته باشیم، در راستای این تغییرات نیاز بود که نما نیز تغییر کند به این جمع بندی رسیدیم اکنون که این کار را انجام می دهیم نمای ادارات را نیز به منظور اینکه زیبایی خیابان و حوزه شهری خیلی نامناسب و ناموزون نباشد و مبلمان شهری رعایت شود، گفتیم که یکجا این کار را انجام دهیم که در مجموع به نفع امور اقتصادی است.

 

نمازی در پایان گفت: این کار تحت عنوان سرمایه گذاری است و در بلند مدت به نفع بانک، اقتصاد و مردم خواهد بود، این هزینه ها 100 درصد از محل منابع داخلی و از درآمدهای غیرمشاع بانک تأمین شده است.

 

 بی شک این پایگاه خبری قضاوت را به مردم می سپارد و طی روزهای آتی به بیان ابعاد دیگری از این ماجرا می پردازد.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
پورمحمدي
1397/4/15 - 15:55
با سلام و تشكر از خبرنگار و مديرمسئول محترم صبح زاگرس در انتشار اخبار روز و تنوير اذهان عمومي ابتدا پخش خبر مربوط به تعمير نماي بانك ملت استان در ميدان هفت تير ياسوج ، شبهات و سوالاتي را در ذهن همشهريان عزيـــز بوجود آورد كه اينگونه هزينه هـــاي ساخت و ساز از محل بودجه عمومي دولت تأمين ميشود. ولي با توجه به توضيحات كامل و كارشناسانه اقاي دكتر نمازي و معاونت ايشان در اينخصوص و ذكر دلائل قانوني و بيان انگيزه مديريت بانك ، شك و شبهات را براي عموم همشهريان برطرف نموده است ، لذا از زحمات ارزشمند مديريت محترم بانك ملت استان كه همانا آرائه خدمات به همشهريان در جهت نيل به أهداف و مشكلات اقتصادي ميباشد كمال قدرداني را داريم. ،،/
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.