گروه: اخبار استان خبر: 108738 / تاریخ انتشار : 1397/4/5 ساعت : 23:19
کارشناس فرهنگی و سیاسی:

نامه ی اخیر جمعی از اصلاح طلبان در راستای استحاله ی انقلاب وپشت پازدن به ارزشها بود

کارشناس فرهنگی و سیاسی گفت: پس نامه ی اخیر جمعی از اصلاح طلبان و عناصر خارج از کشور در راستای استحاله ی انقلاب وپشت پازدن به ارزشهای ملت ایران که همان استقلال وازادی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، محسن رحمانی پور در گفت و گو با خبرلنده، ضمن اشاره به نامه ی اخیر جمعی از اصلاح طلبان و اپوزیسیون خارج کشور مبنی بر درخواست برای مذاکره مستقیم با ترامپ گفت: در راستای همان خط فکری است که سالهاست بر خلاف مشی امام و رهبری است و دستاورد های انقلاب اسلامی و خواست بر حق مردم ایران مبنی بر اینکه آمریکا دشمن شماره یک ایران است نوشته شده است.

 

وی افزود: ترامپ پس از خروج از برجام در توجیه این اقدام گفته بود من معتقدم در یک مقطع زمانی ایرانیان بر می گردند و خواستار مذاکره مجدد می شوند پس این نامه در راستای تحقق اهداف ترامپ نوشته شده است و هدف از این نامه برای ایجاد وجهه و آبرویی برای آمریکا و هم پیمانان آن بعد از خروج ترامپ از برجام طراحی شده است.

 

کارشناس فرهنگی و سیاسی در شهرستان لنده تصریح کرد: با نگاهی به کارنامه دولت آمریکا در طول چهل سال گذشته نشان می دهد این دولت به هیچ کدام از تعهدات بین المللی پایبند نبوده، بی شک این نامه نشان دهنده ی ترس و وادادگی و عدم شناخت ملت غیور ایران و تکیه بر دشمنانی است که نشان دادند جز به نابودی جمهوری اسلامی به هیچ چیز راضی نیستند.

 

وی تاکیدکرد: مذاکرات دولتمردان آمریکایی با کشورهای مختلف هیچ ثمری نداشته که نمونه بارز آن کشور لیبی بود.

 

رحمانی پور در ادامه اظهارکرد: رهبر معظم انقلاب بارها راهبرد دولتمردان آمریکا را مذاکره با دولت ها در عین توطئه برای سرنگونی آنها دانسته و این خطر را گوشزد نموده که عده ای در داخل ممکن است شیفته ی لبخند دولتمردان آمریکا گردیده که در پشت این لبخندها توطئه هایی نهفته است.

 

این کارشناس تاکیدکرد: پس نامه ی اخیر جمعی از اصلاح طلبان و عناصر خارج از کشور در راستای استحاله ی انقلاب وپشت پازدن به ارزشهای ملت ایران که همان استقلال وازادی است می باشد.

 

وی گفت: دلخوشی ترامپ وتیم جنگ طلبش در کاخ سفید واتخاذ سیاست تحریم همه جانبه وجنگ تمام عیار اقتصادی درهمین راستا است.

 

رحمانی پور خاطر نشان کرد: بی شک تهیه کنندگان این نامه را باید دشمنان ملت ایران دانست اعلام انزجار همه دلسوزان ووطن پرستان با هر نگرش وخط سیاسی از امضا کنندگان این بیانه ننگین حداقل وظیفه در برابر ملت رشید ایران است نگا رش این نامه در شرائطی که امریکاوهمپیمانانش علیه این ملت جنگی تمام عیار را آغاز کردند جزدهن کجی به ملت ورهبری ان چیزی دیگری نیست.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.