گروه: اخبار استان خبر: 108727 / تاریخ انتشار : 1397/4/5 ساعت : 23:48

دفن حوضچه خبرساز روستای دمچنار توسط آب و فاضلاب روستایی+فیلم

شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان بویراحمد پس از حواشی به وجود آمده بر اثر مرگ دو قلاده گراز در حوضچه شیر ها، این محل را با خاک یکسان کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای اخیر تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که دو گراز مرده را در یک حوضچه آب نشان می دهد و گفته می شود این حوضچه متعلق به روستای هادی آباد دمچنار شهرستان بویراحمد است.

مسئول خانه بهداشت دمچنار در گفتگو با صبح زاگرس گفت: در این حوضچه لوله انشعاب اصلی برای روستا قرار دارد و این لوله دچار شکستگی شده است .

 

داوریان بیان کرد: این حوضچه بیش از یک متر عمق دارد و لوله ای که در ان قرار دارد دچار شکستگی شده است و آبی که در این حوضچه جمع شده است وارد لوله های آب شرب روستائیان می شود.

 

وی افزود: این دو قلاده گراز از این حوضچه استفاده کرده اند و این اتفاق رخ داده است، مسئولان باید این موضوع را بررسی کنند و خود ما نیز پیگیر این موضوع هستیم.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز درباره این موضوع گفت: مخزن آب شرب روستای هادی آباد دهستان دمچنار سالم است و مشکلی ندارد.

فیض الله پاسره با اشاره به پخش عکس و فیلمی مبنی بر افتادن گرازهای وحشی در منبع آب «دمچنار» از توابع شهرستان بویراحمد، افزود: این تصاویر مربوط به حوضچه "شیرهوا" در مسیر انتقال آب روستایی است و هیچ ربطی به آب شرب و یا منبع آب ندارد .

 

اکنون نیز ماشین آلات شرکت آب و فاضلاب روستایی بویراحمد در محل این اتفاق، ان را پر از خاک کردند و به نوعی این حوضچه را با خاک یکسان کردند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.