گروه: اخبار استان خبر: 108697 / تاریخ انتشار : 1397/4/6 ساعت : 20:30

سردرگمی بیماران مرکز بهداشت مادوان و مهریان یاسوج/مسئولان دانشگاه علوم پزشکی: حقوق این پزشکان بر اساس عملکرد آن هاست

تعدادی از دندانپزشکان مراکز بهداشت مادوان و مهریان شهرستان بویراحمد به دلیل آن چه پرداخت نشدن حقوقشان اعلام کرده اند، از حضور در محل کار خودداری می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اهالی مادوان و مهریان نزدیک به یک ماه است که در مراکز بهداشت سردرگم اند و هیچ خبری از دندان پزشکان این مراکز نیست.

 

طبق شنیده ها نزدیک به یک ماه است که دندان پزشکان این مراکز بهداشتی در محل خدمت حاضر نمی شوند و بیماران نیز سردرگم هستند.

 

در مرکز بهداشت مادوان در طول هفته دو گروه دندان پزشکی حاضر می شدند دو نفر در سه روز اول هفته و دو نفر نیز در سه روز دوم هفته در مرکز بهداشت حاضر می شدند اما نزدیک به یک ماه است که دو دندان پزشکی که در شیفت اول هستند به محل کار نمی آیند اما دو نفر دیگر در سه روز دوم هفته در محل کار خود حاضر می شدند.

 

آنها به این دلیل که حق و حقوقشان پرداخت نشده است گویا اعتراض دارند و این جریان در حال همه گیر شدن است و پزشکانی که در شیفت دوم می آمدند نیز گویا تصمیم گرفته اند اگر این هفته حقوقشان پرداخت نشد، در محل کار حاضر نشوند.

 

این افراد دلیل انجام این کار را پرداخت نشدن حق و حقوق خود می دانند به همین دلیل این موضوع را از یکی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان پیگیری کردیم.

 

این مسئول در گفتگو با صبح زاگرس گفت: حقوق این دندانپزشکان بر اساس عملکرد ان ها بررسی، محاسبه و پرداخت می شود، بنابراین باید بررسی های لازم انجام شود و بعد از بررسی عملکرد آنها حقوقشان پرداخت می شود و این گونه نیست که حقوق ثابت از این مراکز دریافت کنند.

 

حال باید منتظر ماند و دید این مشکل چه زمانی برطرف خواهد شد و مردم این مناطق از نعمت دندانپزشک برخوردار می شوند، بهتر است مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت شهید دامیده هرچه سریعتر به این موضوع رسیدگی کنند تا مردم از این سردرگمی نجات یابند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مهریانی
1397/4/7 - 17:59
با سلام . از طرف خودم و خانواده که ساکن روستای مهریان هستیم از مدیریت پایگاه خبری صبح زاگرس به دلیل پیگیری مشکلات مردم استان و این روستا تقدیر و تشکر می کنم .کاش همه اهالی رسانه استان نیز به جای مجیز گویی و و نوشتن حرفای مدیران ن درد مردم همچون این سایت وزین عمل می کردند ضمنا از جناب آقای مهریان و باقرزاده خبرنگاران هم ولایتی هم تشکر می کنیم
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.