گروه: اخبار استان خبر: 108696 / تاریخ انتشار : 1397/4/4 ساعت : 12:16

حکم وزیر جهاد کشاورزی برای گزینه پیشنهادی گوهرگانی/وقتی تیر تاجگردون به هدف نشست

با حکم وزیر جهاد کشاورزی، الیاس تاج الدینی رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  با حکم وزیر جهاد کشاورزی تاج الدینی رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد شد.

 

جعفر گوهرگانی پیش از رفتن خود به استانداری کهگیلویه و بویراحمد، الیاس تاج الدینی را تا زمان مشخص شدن سرپرست سازمان، به عنوان جانشین خود معرفی کرده بود.

 

حال پس از آن که علیرضا رستگار چندماه به عنوان سرپرست در سازمان جهادکشاورزی استان فعالیت می کرد، اکنون و با حکم وزیر جهادکشاورزی، تاج الدینی رسما به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

 

یکی از نکاتی که درباره تاج الدینی می توان گفت این است که به نظر می رسد مورد حمایت کامل نماینده گچساران و باشت قرار دارد.

 

در یکی از جلساتی که بهمن ماه سال گذشته، مدیران کل دستگاه های مختلف کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان گچساران با حضور استاندار و غلامرضا تاجگردون در گچساران برگزار شد، الیاس تاج الدینی به عنوان نماینده سازمان جهاد کشاورزی در جلسه حضور پیدا کرد که در بدو ورود به جلسه با استقبال گرم غلامرضا تاجگردون مواجه شد؛ او به گرمی با او دست داد و با او روبوسی کرد.

 

تاجگردون همچنین در حین جلسه چندبار از تاج الدینی نام برد و او را به عنوان سرپرست جهاد کشاورزی و پاسخگوی تعهدات این بخش خطاب کرد.

 

او در بررسی چند پروژه از تاج الدینی خواست که توضیح دهد و در بازدید میدانی از دشت لیشتر برای حضور او و همراهی اش در این بازدید، تاکید کرد.

 

در این نشست که مدیران به شدت مورد انتقاد و سوال و جواب های تاجگردون بودند، این استقبال از تاج الدینی این معنا را می دهد که نماینده باشت و گچساران با سپردن سکان سازمان عریض و طویل جهاد کشاورزی به الیاس تاج الدینی موافق است.

 

گفتنی است که تاج الدینی در حال حاضر مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد است.

 

آئین تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد فردا سه شنبه 5 تیرماه با حضور جوادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی و مسئولان استانی در سالن ترویج جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
بنی هاشمی
1397/4/4 - 15:47
ضمن تبریک انتصاب شایسته مهندس تاج الدینی ،به اطلاع شما می رساند که خانواده مهندس تاج الدینی در تمام ادوار طرفدار حاج آقا موحد بودند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.