گروه: اخبار استان خبر: 108572 / تاریخ انتشار : 1397/3/30 ساعت : 18:22
اقدام زیبای یک خیر برای تامین توشه آخرت خانواده خود:

اهدای یک دستگاه آمبولانس حمل متوفی توسط خیر لنده ای به شهرداری+تصاویر

خداوند در سوره کهف آیه46می فرمایند: "الْمالُ وَالْبَنُونَ زینَةُ الْحَیوةِ الدُّنْیَا وَالْباقِیاتُ الصّالِحاتُ خَیْرٌ عِندَ رَبِّکَ ثَوَابًا وَخَیْرٌ أَمَلً"مال و فرزندان ، زینت زندگی دنیا هستند و کارهای ماندگار شایسته ، نزد پروردگارت پاداشی بهتر دارند و امید بخش ترند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، فلسفه وجودی انسان های پاک سیرت همواره خدمت به همنوعان و نیازمندانی است که با انفاق یک عمل انسانی گاهی با عث رفع مشکلات یک خانواده، یک روستا، یک شهر، یک شهرستان و حتی یک جامعه را در پی خواهد داشت.

در سوره مبارکه آل عمران - آیه شریفه 92که می فرمایند:" لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ"  شما هرگز به مقام نیکوکاری نخواهید رسید، مگر آن که از آنچه دوست دارید انفاق کنید.

 

 

این بار نیز یکی از خیرین لنده ای در اقدامی خداپسندانه و در عملی زیبا باتوجه به مستهلک بودن تنها آمبولانس حمل متوفی شهرستان لنده و خرابی هرروزه آن با خرید یک دستگاه آمبولانس مخصوص حمل دو جسد به طور همزمان آن را به مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده اهدا نموده است.

 

این عمل پسندیده از سوی خانواده محترم دستیاران بدون شک باقیات و صالحاتی است برای والدین واقف و همه کسانی که در این عمل خداپسندانه سهم هستند.

گفتنی است خانواده خیردستیاران غسالخانه جدید آرامستان شهرلنده را با هزینه خود در حال ساخت دارند که با اهدای این آمبولانس سنگ خیری دیگری را در این شهرستان بنا گذاشتند.

مردم شهرستان لنده به مصداق آیه شریفه 13سوره مبارکه مائده که می فرمایند:" إِنَّ اللّهَ یُحِبُّ الْمُحْسِنِین" قطعا خداوند نیکوکاران را دوست می دارد. از خانواده محترم دستیاران قدردانی می نمایند.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 
 

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.