گروه: اخبار استان خبر: 108453 / تاریخ انتشار : 1397/3/25 ساعت : 09:20
امام جمعه شهرستان لنده:

عید فطر، روز مبارزه با مستکبرین است/برجام اروپایی هم نمی تواند مشکلات اقتصادی مردم را حل نمایید

امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های نماز عید سعید فطر گفت:عید فطر، روز مبارزه با مستکبرین است و این نماز نمایش قدرت اسلام برای مبارزه با قدرت های مستکبری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، حجت الاسلام سیدهدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عید سعید فطر، ضمن قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران در یک ماه بندگی گفت:عید فطر، روز مبارزه با مستکبرین است و این نماز نمایش قدرت اسلام برای مبارزه با قدرت های مستکبری است.
وی افزود:روز عید فطر روز توجه به مشکلات اقتصادی مردم است که دولتمردان باید مردم را در خصوص این مهم اقدام کنند.
امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:مشکلات و گرفتاری های مالی مهمترین شرایط جامعه است که ناشی از حمایت از کالای ایرانی و به حرکت دراوردن چرخه اقتصاد مقاومتی است.
وی تاکیدکرد:واقعیت جامعه ما همین وضعیت مردم است در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز متاسفانه کمتر شاهد برخورد مسولان میباشیم.
خطیب نماز عید فطر گفت:بی اطلاعی بیشتر مسولان از وضعیت موجود جامعه ناشی از قاصله های است که بین مردم و مسئولان است و برجام نیز چندان چاره گشایی نشده است.
وی افزود:برجام دچار مشکلات ساختاری اشت و خطوط قرمز رهبری نیز رعایت نشده است و لوایح  ftifنیز مشکلات کشور حل نشده است.
محمودی اصل گفت:قراردادهای این پروتکل مالی ناشی از قرارداد استعماری است که اطلاعات اقتصادی کشور لو خواهد رفت و مشکل دیگر اینکه در حوزه تررویسم نیز مشکلاتی هست که نهادهای انقلابی به خصوص گروههای مقاومت را باید تحریم کرد
وی خاطرنشان کرد:وقت و همت مسئولان ما باید صرف مسائل و بهبودوضعیت مالی مردم شود به طوری که شیرینی و حلاوت ان را بچشند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.