گروه: اخبار استان خبر: 108436 / تاریخ انتشار : 1397/3/24 ساعت : 11:05
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان:

بزودی عملیات جستجوی پیکر جانبختگان سانحه ATR به پایان می رسد/روز گذشته بسته دیگری از بقایای جان باختگان به پزشکی قانونی تحویل داده شد

جهانبین:در حال حاضر 43 نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر و نیروهای امدادی کار جستجو را ادامه می دهند و امیدواریم که به زودی کار به پایان برسد و خانواده جانباختگان،مسئولین و مردم از این دغدغه رها شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج در روز 29 بهمن بهمن سال 96 باعث جانباختن 65 هموطن و هم استانی شد و از ان تاریخ تاکنون نیروهای امدادی در تلاش برای پیکر جانباختگان این سانحه هوایی هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با صبح زاگرس درباره آخرین روند عملیات جستجوی پیکر جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج گفت: با توجه به این که در این روزها جستوجوها به خوبی صورت گرفته است و تعداد زیادی بافت از بقایای پیکر مسافران به پایین انتقال دادیم ، در روزهای پایانی عملیات هستیم.

امان الله جهانبین ادامه داد: در حال حاضر 43 نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر و نیروهای امدادی کار جستجو را ادامه می دهند و امیدواریم که به زودی کار به پایان برسد و خانواده جانباختگان،مسئولین و مردم از این دغدغه رها شوند.

وی افزود:روز گذشته یک بسته از بقایای پیکر جانباختگان به پایین انتقال داده شد.

جهانبین در پایان گفت: تا قبل از انتقال بسته های روزهای گذشته، فقط از یک نفر هیچ بافتی پیدا نشده بود که احتمال دارد بقایایی از پیکر این یک نفر در میان بسته هایی که در روزهای گذشته به پزشکی قانونی تحویل دادیم وجود داشته باشددر واقع بعد از آخرین آماری که جاشین ستاد مدیریت بحران استان اعلام کرد، چندین بافت و نیم تنه پیدا کردیم و به پزشکی قانونی تحویل دادیم که ممکن است فرد مورد نظر جزء آن ها باشد.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.