گروه: اخبار استان خبر: 108434 / تاریخ انتشار : 1397/3/24 ساعت : 11:39
بسته خبری ویژه؛

اعتراف یکی از اعضای شورای شهر به نداشتن طرح و برنامه/احاطه شهر یاسوج با دیوارهای کاغذی/جای خالی سهمیه بومی جوانان بهمئی در آگهی استخدام 1200 نفری پالایشگاه گاز بید بلند2

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین گزارش ها و اخباری که در روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

روند تخصصی انتخاب شهردار طی نشد/اعتراف یکی از اعضای شورای شهر به نداشتن طرح و برنامه/اعضای شورا نباید در مسائل شهرداری زیاد دخالت کنند

جلسه روز گذشته شورای شهر یاسوج با حاشیه هایی از جمله بحث بر سر چگونگی انتخاب شهردار،ارزیابی یکی از اعضای شورا از کل مجموعه و موضوع پارک جنگلی یاسوج همراه بود.

ادامه خبر را از اینجا بخوانید.

******************************************************************

خروجی روز پرکار نماینده کهگیلویه در دیدار با وزرا؛

خبرهای خوش هاشمی پور برای جوانان جویای کار بهمئی/تامین ۶٠ میلیارد ریال جهت جاده ارتباطی تنگ چویل باغملک به دیشموک/اختصاص 3میلیارد ریال برای تجهیز درمانگاه فرهنگیان

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی روز گذشته با وزرای آموزش و پرورش و نفت دیدار کرد و درباره مسائل حوزه انتخابیه اش به بحث و گفت و گو نشست و قول های مساعدی از آن ها گرفت.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی روز گذشته با وزرای آموزش و پرورش و نفت دیدار کرد و درباره مسائل حوزه انتخابیه اش به بحث و گفت و گو نشست و قول های مساعدی از آن ها گرفت

ادامه خبر را از اینجا بخوانید

*******************************************************************

احاطه شهر یاسوج با دیوارهای کاغذی+تصاویر

عدم فرهنگ سازی درست از طرف نهاد های مربوطه و نبود قانون محکم و سخت گیرانه برای برخورد جدی با متخلفان و همچنین کمبود جایگاه های نصب پوستر از دلایل عمده چسباندن بی رویه پوسترهای تبلیغاتی بر در و دیوار شهر است.

ادامه خبر را میتوانید اینجا بخوانید.

**************************************************************

پیشتازی شهرداری یاسوج در استقبال از تعطیلات عید فطر/خواب زمستانی سایر دستگاه های خدمات رسان+تصاویر

شهرداری یاسوج در روزهای اخیر با آماده سازی فضای شهر از جمله بهبود وضعیت فضای سبز، گل کاری خیابان ها و معابر، آسفالت و لکه گیری معابر شهری به خصوص جاده کمربندی پل سوم بشار خود را برای استقبال از گردشگران آماده می کند.

ادامه خبر را میتوانید اینجا بخوانید.

*******************************************************************

تکذیب خبر انتصاب شهردار یاسوج توسط افشانی و تاجگردون

شهردار یاسوج بهیچ وجه منصوب شخص و جریان خاصی نیست و عده ای بدنبال حاشیه سازی پیرامون عملکرد شهردار هستند که بزودی با اقدامات خوب انجام شده توسط شهرداری این موضوعات خنثی میشود.

ادامه خبر را میتوانید اینجا بخوانید

*******************************************************************

انتظار رئیس شورای شهر گچساران از هدایت اکبری چه بود؟

سیدناصر حسینی رئیس شورای شهر گچساران با ارسال متنی نسبت به اظهارات سید هدایت اکبری رئیس شورای یاسوج واکنش نشان داد و انتظار خود را از وی بیان کرد.

ادامه خبر را میتوانید اینجا بخوانید.

*********************************************************************
 

با توجه به انتشار دفترچه راهنمای آزمون استخدامی پالایشگاه بید بلند 2 و عدم تخصیص سهمیه بومی برای فرزندان بهمئی، تنها راه کسب سهمیه در این استخدام 1200 نفری، رایزنی شبانه روزی مسئولان شهرستان با مسئولان ارشد وزارت نفت می باشد.

ادامه خبر را میتوانید اینجا بخوانید.

********************************************************************

دیدگاه متناقض استاندار کهگیلویه و بویراحمد نسبت به رسانه ها/وقتی رسانه های اصلاح طلب هم از احمدی قطع امید میکنند

کهگیلویه و بویراحمد طی 10 ماه مدیریت استاندار کهگیلویه و بویراحمد شاهد التهابات زیادی در عرصه های مختلف بود. موضوعاتی که شاید دلایل متفاوتی را شامل میشود.

مدتی است که عملکرد استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد از تریبون های مختلف رسانه ای در حال ارزیابی است. آنچه که در مجموع، از زبان اکثریت رسانه های اصلاح طلب، اصولگرا و مستقل مطرح میشود، ضعف عملکردی احمدی در برخی حوزه هاست.

ادامه خبر را میتوانید اینجا بخوانید.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.