گروه: اخبار استان خبر: 108413 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 ساعت : 14:30
فرماندار چرام:

تولید اجناس با نظارت بیشتر و کیفیت بهتر باعث خریدخودجوش مردم می شود

فتاحی اصل:اگرجنس تولید شده داخلی با کیفیت و با قیمت مناسب باشد، هرجنس خارجی با هر مارکی در بازار باشد، انتخاب خریدار جنس داخلی خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام،اولین کمیسیون قاچاق کالا وارز به ریاست فرماندار چرام و باحضور اعضای کمیسیون در سالن فرمانداری چرام تشکیل شد.

 

فرماندارچرام در این نشست گفت:تاکید ما بر روی تولید کالای داخلی کشور ایران و تولیدات شهرستانی و استان های همجوار هست.

 

هادی فتاحی اصل افزود:انسان به دنبال سود و نفع بیشتر است و باید باید کرد چرا بابت جنس خریدارشده پول پرداخت کنیم اما می طلبدتولیدکنندگان داخلی درتولیددقت بیشتری به خرج دهند.

 

رئیس شورای اداری شهرستان چرام عنوان کرد:اگرجنس تولید شده داخلی  با کیفیت و با قیمت مناسب باشد، هرجنس خارجی با هر مارکی در بازار باشد، انتخاب خریدار جنس داخلی خواهد بود.

 

فتاحی اصل گفت: به خاطر کمبود بعضی کالاها در داخل با استفاده از بحث روانی و تبلیغ کیفیت خوب، اجناس خارجی را به فروش می رسانند.

 

وی ادامه داد:کارخانجات و دستگاههای متولی با نظارت بیشتر جنس با کیفیت تولید کنند تا مردم به صورت خودجوش جنس ایرانی راخرید کنند.

 

وی ضمن تقدیر از تلاش نیروهای امنیتی گفت: قاچاق کالا همچنان ادامه دارد اما نیروهای امنیتی هم تلاش می کنند تا ازاین قضیه جلوگیری کنند.

 

فتاحی گفت:در مبارزه باقاچاق کالا تلاش وهمت همگانی را می طلبد که مردم ومسئولین هرجایی موارد مشکوکی رادیدندفورا اطلاع دهند.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.