گروه: اخبار استان خبر: 108412 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 ساعت : 12:05

تکذیب خبر انتصاب شهردار یاسوج توسط افشانی و تاجگردون

شهردار یاسوج بهیچ وجه منصوب شخص و جریان خاصی نیست و عده ای بدنبال حاشیه سازی پیرامون عملکرد شهردار هستند که بزودی با اقدامات خوب انجام شده توسط شهرداری این موضوعات خنثی میشود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چهارفصل، پس از انتشار مطلبی توسط یکی از اعضای شورای شهر یاسوج با این مضمون که شهردار فعلی یاسوج، نستهن مقدم، توسط افشانی، معاون وقت وزیرکشور و تاجگردون منصوب شده است، یک منبع مطلع در گفت گو با ما گفت:

 

فرآیند انتخاب شهرداران مراکر کشور به طور اتوماتیک توسط وزارت کشور انجام می گیرد، این موضوع طوری برنامه ریزی می شود که پس از طی مراحل لازم و انجام مصاحبه های لازم توسط سازمان همیاری شهرداری های کشور، شهردار منصوب میشود.

 

وی ادامه داد: شهردار یاسوج بهیچ وجه منصوب شخص و جریان خاصی نیست و عده ای بدنبال حاشیه سازی پیرامون عملکرد شهردار هستند که بزودی با اقدامات خوب انجام شده توسط شهرداری این موضوعات خنثی میشود.

 

این منبع آگاه افزود: حکم شهردار به امضای وزیر رسیده است ولی به دلیل اینکه افشانی در آن زمان بسمت معاون وزیر منصوب می شود تشریفات اداری واگذاری بوسیله وی انجام میشود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.