گروه: اخبار استان خبر: 108393 / تاریخ انتشار : 1397/3/22 ساعت : 12:34
رئیس صنعت،معدن و تجارت استان خبر داد:

ثبت 30درصد انبارهای استان در سامانه جامع انبارها

رئیس صنعت،معدن و تجارت از راه اندازی سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا با هدف شناسایی کالای قاچاق خبر داد و گفت:از حدود سه هزار انبار موجود در استان ،تاکنون حدود ۳۰درصد در این سامانه ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از بویرخبر؛ داریوش دیودیده رئیس صنعت،معدن و تجارت در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اعلام این خبر افزود: سامانه جامع انبارها با هدف مبارزه با قاچاق کالا و ارز راه اندازی شده است.

 

وی گفت:انبارهای اختصاصی،دامداری ها ،کشتارگاه ها و غیره لازم است در اسرع وقت در سامانه  جامع انبارها ثبت نام کنند.

 

دیودیده به مشکلات راه اندازی این سامانه در استان اشاره کرد و افزود: عدم استقبال واحدهای مختلف جهت ثبت انبارهای خود به دلیل ترس از ایجاد محدویت های مختلف مرتبط با نحوه گردش مالی از قبیل مالیات از مهمترین این مشکلات است.

 

رئیس صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: حدود سه هزار انبار و مراگز نگهداری کالا در استان وجود دارد که از این تعداد تاکنون ۱۱۶۸مورد در سامانه موجود ثبت نام نموده اند.

 

این مسئول در پایان تصریح کرد:این سامانه به منظور شناسنامه دار کردن همه انبارها و مراکز نگهداری کالا در سطح استان با هدف شناسایی کالاهای قاچاق راه اندازی شده است.

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.