گروه: اخبار استان خبر: 108388 / تاریخ انتشار : 1397/3/22 ساعت : 11:37

دستور ضرب العجلی فرماندار بویراحمد به شهرداری یاسوج/جمع‌آوری و ساماندهی دستفروشان در اسرع وقت انجام شود

کناری: سد معبر باعث نازیبایی و آشفتگی سیمای شهری و مانع استفاده عموم از معابر می شود و برنامه ریزی برای ساماندهی این قشر از افراد که در پی کسب روزی هستند بلندترین گام برای مقابله با این مشکل است و باید تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار شهرستان بویراحمد در جلسه اضطراری کمیته ویژه رفع موانع ترافیکی شهر یاسوج که به منظور بررسی وضعیت خیابانهای پرتردد و معابر اصلی مرکز استان در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد با ابراز نگرانی از وضعیت موجود بیان داشت: متأسفانه جلسات متعدد و بی شماری در این خصوص برگزار شد ولی مثمرثمر نبوده است و خیابان های شهر یاسوج روز به روز وضعیت نامناسب تری پیدا می کنند.


شاهرخ کناری از ممنوعیت توقف خودروهای دست فروش در خیابان های پرتردد و معابر اصلی شهر یاسوج خبر داد و گفت: وانت های میوه فروش و دست فروشان خیابانی معمولا در نقاط شلوغ شهر در کنار خیابان ها پارک می کنند که سبب ایجاد ترافیک و نارضایتی مردم شده است .


فرماندار بویراحمد با بیان اینکه محور ورودی شهر یاسوج از پلیس راه شیراز به سمت پل بشار به صورت رفت و برگشت، مسیر پل بشار تا میدان امام حسین به صورت رفت و برگشت، خیابان ۶۰ متری تا میدان انقلاب، بلوار بویراحمد، بلوار عدل، خیابان اصلی شهر از میدان شهدای ارتش به سمت میدان جهاد، بلوار منتهی به جاده سی سخت و بلوار منتهی به جاده اصفهان به عنوان معابر اصلی شهر هستند که توقف وتصرف خیابانی خودروهای میوه فروش و دستفروشان باعث ایجاد بار ترافیکی در مرکز استان شده است.


رئیس کمیته ویژه رفع موانع ترافیکی شهر یاسوج دستور داد با حمایت و پشتیبانی قضایی و انتظامی، واحد اجرائیات و سد معبر شهرداری در اسرع وقت نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی دستفروشان و خودروهای میوه فروش در سطح معابر و خیابان‌های پرتردد شهر یاسوج اقدام نماید.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه سد معبر باعث نازیبایی و آشفتگی سیمای شهری و مانع استفاده عموم از معابر می شود،گفت: برنامه ریزی برای ساماندهی این قشر از افراد که در پی کسب روزی هستند بلندترین گام برای مقابله با این مشکل است وباید تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.


رئیس شورای تامین شهرستان بویراحمد در پایان گفت: هیچ کس اجازه ندارد به خاطر منافع شخصی آسایش سایرین را نادیده بگیرد و رفتارهای اجتماعی تا زمانی قابل تحمل است که شهروند حق و حقوق خود را رعایت کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.