گروه: اخبار استان خبر: 108378 / تاریخ انتشار : 1397/3/22 ساعت : 00:19
به همت اداره کل ورزش و جوانان و هییت ورزش های رزمی استان صورت گرفت؛

توزیع بسته های غذایی بین قشر زحمت کش پاکبانان و رفتگران شهر یاسوج به روایت تصاویر/اقدامی پسندید در ماه ضیافت الهی

به همت اداره کل ورزش و جوانان و هییت ورزش های رزمی استان و باحضور نماینده محترم ولی فقیه در استان در اقدامی پسندیده، ضیافت افطار و نذر بسته های غذایی بین قشر زحمت کش پاکبانان و رفتگران شهر یاسوج صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از بویرخبر؛ شامگاه امشب به همت اداره کل ورزش و جوانان و هییت ورزش های رزمی استان ضیافت افطار و نذر بسته های غذایی به قشر زحمت کش پاکبانان و رفتگران شهر یاسوج صورت گرفت.

این برنامه معنوی با حضور حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده محترم ولی فقیه در استان، سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان، اسماعیل رحیمی مدیر ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد و سید مسلم حسینیان رئیس هییت ورزش های رزمی استان و تعداد زیادی از قهرمانان ورزشی و رزمی استان در حسینیه  شهدای شهرداری واقع در آبشار یاسوج برگزار شد.

مسلم حسینیان رئیس هیئت ورزشهای رزمی استان در این مراسم  از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان به ورزش های رزمی ابراز خرسندی کرد و گفت: موفقیت های کسب شده توسط ورزشکاران و  رزمی کاران استان به واسطه تلاش بی وقفه و حمایت و توجه مدیرکل ورزش وجوانان استان بوده است.

گفتنی است، این مراسم پس از اقامه نماز و سفره ی افطار و توزیع بسته های غذایی خشک بین قشر زحمتکش پاکبانان و نیروی خدماتی شهر یاسوج پایان یافت.

تصاویری از این مراسم در زیر آمده است: