گروه: اخبار استان خبر: 108377 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 ساعت : 17:15
در نشست تعاملی مسئولین سپاه فتح با اصحاب رسانه مطرح شد:

خبرنگاران همانند دیده بان هستند که عهده دار رسالتی بزرگ هستند/کشورهایی که خودشان حامی تروریستند، جزو FATF قلمداد میشوند

جانشین فرماندهی سپاه فتح: خبرنگاران بمنزله دیدبان هستند و در یک نبرد دیده بان وظیفه و رسالتی بزرگ را بر عهده دارد و این اطلاع رسانی به نشانه یک عبادت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نشست تعاملی اصحاب رسانه با جانشین فرماندهی سپاه فتح استان و نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان برگزار شد.

 

جانشین سپاه فتح استان در این نشست گفت: برگزاری این چنین نشستهای تعاملی با اصحاب رسانه بعنوان رکن چهارم دموکراسی و گوش شنوای مردم یکی از ضروریات موجود است.
 
 
سرهنگ جهانگیر انصاری تعاملات و نشست های تخصصی با اصحاب رسانه را همانند نشست های تعاملی فرماندهان در هشت سال دفاع مقدس توصیف کرد و گفت: امروز باید نقد های درون گفتمانی را با هدف اصلاح در جمع های اینچنینی زد و باید در راستای اطلاع رسانی موثر در مقابل دشمن  یک صف واحد درست کرد.
 
 
 
وی ابراز کرد: در مبارزه با استکبار باید همه با هر گرایشی همدل و همزبان باشیم و بدانیم که سپاه مربوط به عامه اقشار مردم است و چتر آن بر سر همه گسترانیده شده است. 
 
 
جانشین فرمانده سپاه استان با تقدیر از اصحاب رسانه استان تصریح کرد: اصحاب رسانه استان به حمدالله همیشه پای کار بوده اند و توانسته گام های موثری را برای رشد و توسعه استان بردارد. 
 
 
 
انصاری خبرنگاران را به منزله یک دیدبان دانست و افزود: در یک نبرد دیده بان وظیفه و رسالتی بزرگ را بر عهده دارد و این اطلاع رسانی به نشانه یک عبادت واقعی است. 
 
وی به نقش زنان در اسلام اشاره کرد و گفت: نقش زنان از صدر اسلام و بویژه واقعه عاشورا یک نقش بزرگی و غیر قابل انکار است که باید آن را نیز منتقم بشماریم.
 
 
در ادامه حجت الاسلام حسینی صدر، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح، تقوا را یکی ازخصایص رسانه ها دانست و گفت: رسانه های امروز توانسته اند با این قناعت کم باز هم برای جامعه پویا باشد. 
 
حسینی صدر به برخی لوایح در مجلس اشاره کرد و گفت: امروز رسانه ها باید در این زمینه روشنگری کنند و به جامعه آنان را گوشزد کند. 
 
 
 
حسینی صدر به قانون FATF اشاره داشت و گفت: امروز این لوایح یک فتنه است و یک خود تحریمی بوده که کشورهایی که خودشان تامین کننده تروریست در جهان هستند، خودشان هم جزو آن قلمداد می شوند. 
 
 
وی ادامه داد: امروز دشمن در این لوایح فقط به دنبال ضربه زدن به این نظام است و اصحاب رسانه باید در مورد این لوایح تحریم کننده جامعه را روشنگری کنند. 
 
 
حسینی صدر ادامه داد: این یک فتنه است و دولت آن لوایح را تحویل مجلس داده اند و مقام معظم رهبری راه حل این مسله را نیز گفته اند. 
 
وی با بیان اینکه امروز ما نیازی به دلار نداریم و می توانیم با یک واحد پول مشترک این موضوع را حل و فصل کنیم، گفت:حضرت آقا در دیدار پوتین به وی فرمودند، می توان بر توطئه های دشمن با بصیرت و تیز هوشی عبور کرد و این نیز راه آسانی است.
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.