گروه: اخبار استان خبر: 108365 / تاریخ انتشار : 1397/3/21 ساعت : 15:58
شما خبرنگار صبح زاگرس باشید:

صبح زاگرس در شهرها و روستاهای استان خبرنگار افتخاری می پذیرد

پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس به عنوان رسانه مجازی اول استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی دارد سوژه های مخاطبان را پیگیری و بر روی سایت و کانالهای خبری خود منتشر کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پایگاه خبری صبح زاگرس به منظور پوشش آنی و لحظه ای اخبار و رویدادها در شهرهای سیسخت، چرام، باشت، بهمئی، گچساران و سایر شهرهای استان خبرنگار افتخاری می پذیرد.

 

خبرنگاران افتخاری می توانند اخبار، تصاویر، فیلم ها ، گزارش، کلیپ تصویری و دیگر بخش های شهرستان خود را با پایگاه خبری صبح زاگرس ارسال کنند تا منتشر شود.

 

در صورت فعالیت مستمر و ارسال سوژه های ناب ، برای شهروند خبرنگاران و خبرنگاران افتخاری کارت ویژه صادر می شود.

مخاطبان و شهروند خبرنگاران پایگاه خبری صبح زاگرس می توانند اخبار، تصاویر، گزارش ها و سوژه های خبری خود درباره موضوعات مختلف و همچنین سوژه های خود را به این پایگاه خبری ارسال کنند تا پس از بررسی در سایت و کانال سروش منتشر شوند.

 

شهروند خبرنگاران و مخاطبان پایگاه خبری صبح زاگرس می توانند اخبار، تصاویر، گزارش ها و سوژه های خبری خود را از طریق پل های ارتباطی به نشانی:

 

@m_sobhezagros

09397316574

 

 در پیام رسان سروش ارسال کنند تا با نام خودتان در سایت خبری صبح زاگرس و کانال سروش این پایگاه خبری به آدرس:

 

sapp.ir/sobhezagros_ir

 

منتشر شود. منتظر سوژه های ناب شما هستیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
میلاد
1397/3/21 - 17:04
مخاطبان و شهروند خبرنگاران پایگاه خبری صبح زاگرس می توانند اخبار، تصاویر، گزارش ها و سوژه های خبری خود درباره موضوعات مختلف و همچنین سوژه های خود را به این پایگاه خبری ارسال کنند تا پس از بررسی در سایت و کانال تلگرام منتشر شوند. مگر شما هنوزم در تلگرام هستین؟ از کانال ارزشی مثل شما بعید است
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.