گروه: اخبار استان خبر: 108358 / تاریخ انتشار : 1397/3/21 ساعت : 11:54
بخش دوم افشاگری تاریخی عضو شورای شهر یاسوج:

داستان جالب باجناقها در واگذاری پارک چشمه نباتی یاسوج/شهردار فعلی شهر سمبلیک است!

محمد رحیم دهراب پور گفت: یکی از مسئولان قبلی شهرداری و فردی که در واگذاری این پارک مشارکت داشته است، با هم باجناق هستند و در این قضیه با هم تبانی داشتند و برخی از اعضای شورای شهر نیز با آن ها همکاری کرده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پس از انتشار بخش اول افشاگری های تاریخی عضو با سابقه شورای شهر یاسوج -اینجا را بخوانید- در این رسانه، این موضوع با واکنش های متعددی در فضای سیاسی استان روبرو شد.

 

صبح زاگرس پس از انتشار این مطلب از طرق مختلف تحت فشار قرار گرفت تا از انتشار موضوعات بعدی خودداری کند و گاها با تهدید افراد ناشناسی هم روبرو شد. اما هیچگاله رسالت شفاف خبری خود را مبنی بر صحت خبر فراموش نخواهیم کرد و در ادامه بخش دوم افشاگری های تاریخی این عضو شورای شهر را در زیر می خوانیم:

 

 

محمد رحیم دهراب پور به بخش دیگری از پشت پرده واگذاری چشمه نباتی یاسوج به افراد خاص اشاره کرد و گفت: یکی از مسئولان قبلی شهرداری و فردی که در واگذاری این پارک مشارکت داشته است، با هم باجناق هستند و در این قضیه با هم تبانی داشتند و برخی از اعضای شورای شهر نیز با آن ها همکاری کرده اند.

 

وی تاکید کرد: این اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهم کاملا موثق و صحیح است.

 

دهرابپور ادامه داد: بنده جمله ای دارم و ممکن است برخی آن را غیرمنطقی بدانند و آن هم این است که اعتقاد دارم در دوره چهارم شورای شهر به منابع درآمدی یعنی منابعی که برای شهر یاسوج می توانست به عنوان منابع پایدار قلمداد شوند از جمله پارک چشمه نباتی با تبانی که وجود داشت که آن هم به دلیل دخالت دادن مسائل قومی و قبیله ای در مدیریت شهری بود، چوب حراج زده شد.

 

وی در پایان گفت: در حال حاضر هم، مدیریت فعلی نه ایده و نه اراده احقاق حقوق این شهر را ندارد و همان وضع دوره چهارم همچنان ادامه دارد زیرا که مدیریت شهر در دستان عده ای خاص است و همان طور که عده ای در دوره چهارم اوضاع را در دست داشتند، اکنون نیز فردی را که به عنوان شهردار انتخاب کرده اند ، سمبلیک است و هیچ گونه احساس مسئولیتی در قبال شهر نمی کند و هیچ موضع گیری خاصی که چه بر سر شهر امده و چه بر سر آن خواهد آمد، ندارد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.