گروه: اخبار استان خبر: 108344 / تاریخ انتشار : 1397/3/21 ساعت : 01:01

سرپرست جدید دفتر سیاسی و انتخابات استانداری معرفی شد+تصویر

آیین تکریم و معارفه مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، طی نشستی به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل جدید دفتر سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری معرفی و از تلاش ها و زحمات مدیرکل سابق تقدیر شد.

 

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد آیین تکریم و معارفه مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری استان برگزار شد.

در این نشست انتصاب علی پرواز به عنوان سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری از سوی استاندار ابلاغ شد.

در متن ابلاغ سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد آمده است:
جناب آقای علی پرواز، به موجب این ابلاغ و بنا به پیشنهاد معاون سیاسی؛ امنیتی و اجتماعی به عنوان «سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری» منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت پاسداری از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و آرمان های بلند حضرت امام رضوان الله تعالی الیه  و همچنین شناخت دقیق وظایف و مسئولیت ها درانجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

در این نشست از زحمات سید کرامت الله کریمی تقدیر و علی پرواز به عنوان مدیرکل جدید سیاسی و انتخابات استان معرفی شد.

گفتنی است علی پرواز پیش از این سمت های معاونت مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قم، مشاور فرماندار قم، مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم،عضو هیأت رفع اختلاف دستگاه های اجرایی استان قم و عضو شواری مرکزی مجمع نیروهای خط امام (ره) کشور را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.