گروه: اخبار استان خبر: 108342 / تاریخ انتشار : 1397/3/20 ساعت : 23:11

تودیع و معارفه های طایفه ای در استان ادامه دارد؟/کاری که احمدی هم از عهده آن بر نیامد!/آیا روال بِده بستان در تغییر مدیران ادامه دارد؟

امروزکه در مراسم تودیع و معارفه مدیران پست استان شاهد بودیم، مفتح(مدیر جدید) از زارعی و وکیلی تشکر میکند؛ موضوعی که بسادگی هوایدای این موضوع است که داستان بده بستان ها گویا تمامی ندارد. گویا کلید هر اداره ای به نام آن نماینده سند خورده است و حوزه کاری نماینده مجلس دیگری به آنجا ختم نمی شود!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، علی طهمورثی - چندیست که موج تغییر مدیران در کهگیلویه و بویراحمد شروع شده است. علی غم اینکه استاندار کهگیلویه و بویراحمد شیوه اتوبوسی را برای تغییر مدیران در پیش نگرفته است اما به راحتی مشخص است که وی از شیوه station به station برای تغییر مدیران استفاده کرده است.

 

تغییر مدیرانی که بدون جنجال سیاسی دارد برای احمدی راحت تمام میشود. اما چند ایراد اساسی به کار احمدی وارد است. موضوعاتی که اگرچه خود وی هم به آن آگاه است اما بهرحال تا کنون برنامه ای برای پیشبرد آن نداشته است.

 

در دوران مدیریت "موسی خادمی" برخی رسانه ها و افراد سیاسی از بده و بستان هایی در تغییران مدیران خبر می دادند. موضوعاتی که فارغ از درست یا غلط بودن آنها در چند جا واقعا جای تعمل داشت.

 

موضوعی که همینک آنرا در تغییر مدیران استان شاهد هستیم، جایی که مدیران ما پس از انتصاب از افراد خاصی نام می برند و تشکر می کنند.

 

امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران پست استان شاهد بودیم که، مفتح(مدیر جدید) از زارعی و وکیلی تشکر میکند؛ موضوعی که بسادگی برای هر خواننده ای هوایدای این موضوع است که داستان بده بستان ها گویا تمامی ندارد. گویا کلید هر اداره ای به نام آن نماینده سند خورده است و حوزه کاری نماینده مجلس دیگری به آنجا ختم نمی شود!

 

 

اما کار به جایی می رسد که مراسمات تودیع و معارفه بازهم رنگ و بوی طایفه ای میگیرد، موضوعی که بارها هشدار داده شده بود، این حضورها، آیا تعهدی را برای مدیران ایجاد خواهد کرد یا اینکه واقعا مدیران به سوگند خود در برابر خدمت رسانی با عدالت پایبند خواهند بود؟ حضور 250 نفر با 750 ساعت وقت(معادل 31 روز وقت یک انسان) دردی از معضلات استان می کاهد؟

 

 

موضوعاتی که برای استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد در حال رخ دادن است. گویا احمدی به نشستن در جلسات و فرمان هایش تکیه داده است و قصد از بین بردن سنتهای بد را ندارد!

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1397/3/21 - 03:12
اون همه خیانتی که استاندار قبلی سرزد صداتون در نیامد اما این پست هم مشخص بود که استاندار هیچ گونه دخل وتصرفی در ان نداشت وصحبتهای اقایون هم هویدا بود که این انتصاب وبه گفته اقای نجاری از اعضای هییت مدیره پست تهران که فرمودند اقای مفتح یک سالی هست که اونجا یعنی تهران داشتند اموزش میدیدند وجناب مفتح جوان کاری وپر شور هستند اما شک نکن که بواسطه دوستان هم حزبی پدرش به این پس رسیدند امروز اسم جناب زارع واستاندار وجناب وکیلی نماینده تهران وتاجگردون وحتی عدل هاشمی اورده شدند واز انها توسط مفتح تقدیر وتشکر شد واین تقدیر وتشکر نه به معنای تایید ایشان بوده بلکه فقط از جنبه احترام متقابل واینکه اگر قرار هست در اینده با انها کار کند بهتر هست از همین حالا بنای تعامل زده بشود واین هم از مدیریت این مدیر
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.