گروه: اخبار استان خبر: 108333 / تاریخ انتشار : 1397/3/20 ساعت : 16:59
فرماندار چرام:

جاده باغچه سادات یک پروژه ملی است و نیاز به توجه ویژه دارد/اعتبار شهرستان جوابگوی برطرف کردن مشکلات موجود نیست

فرماندار چرام با اشاره به جاده باغچه سادات عنوان کرد:جاده باغچه سادات یک جاده ملی است ونیاز به توجه ویژه دارد چراکه متعلق به شهرستان تنها نیست وعموم مردم از آن استفاده می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام،فرماندار چرام درحاشیه بازدید از پایگاه جمعیت هلال احمر در جوخانه چرام بیان کرد:موقعیت پایگاه جوخانه  وبخش سرفاریاب ازلحاظ جغرافیایی واستراتژی طوری قرار گرفته که مناطق جنوبی وچهارشهرستان ازاین منطقه استفاده می برند.

 

فتاحی اصل با اشاره به جاده باغچه سادات عنوان کرد:جاده باغچه سادات یک جاده ملی است و نیاز به توجه ویژه دارد چراکه متعلق به شهرستان تنها نیست وعموم مردم از آن استفاده می کنند.

 

وی افزود :این جاده نهادینه شده وهمه از آن استفاده می کند و هرکاری که انجام شود، منفعت عمومی را دربردارد.

 

فتاحی اصل با بیان اینکه این جاده هم برای کار و هم برای تفریح استفاده می شود،گفت: می طلبد که اعتباری خارج ازشهرستان واستان برای این جاده درنظر گرفته شود.

 

این مسئول خاطرنشان کرد:با تجمیع دستگاهها خدمات بهتری داده می شود که  پراکندگی دستگاهای خدماتی بدون کارشناسی دراین جاده یکی از مشکلات است.

 

فتاحی اصل به مشکلات پایگاه امداد و نجات اشاره کرد و افزود: مشکل آب ،گاز و برق از مهمترین مشکلات این پایگاه است که مکاتبات لازم در این رابطه صورت گرفته است.

 

وی عنوان کرد:مردم با دستگاههای خدمات رسان جهت برطرف کردن مشکلات همکاری کنند.

 

فتاحی گفت: اعتبار شهرستان جوابگوی برطرف کردن مشکلات موجود نمی باشد و مدیرعامل محترم و نماینده محترم  ولی فقیه در جمعیت هلال احمر پیگیری های لازم را در استان وخارج از استان انجام دهند.

 

فرماندار چرام در پایان ازرئیس شعبه جمعیت هلال احمرچرام خواست که جهت رفع مشکلات شعبه چرام روزانه پیگیر باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.