گروه: اخبار استان خبر: 108260 / تاریخ انتشار : 1397/3/17 ساعت : 00:19
افشاگری تاریخی عضو شورای شهر یاسوج؛

پارک چشمه نباتی بصورت تشریفاتی واگذار شده است/چوب حراج به برخی منابع درآمدی شهرداری توسط عضو سابق شورای شهر یاسوج/ضرورت ورود دستگاههای امنیتی به واگذاری این پارک

محمدرحیم دهرابپور:پارک چشمه نباتی می توانست برای شهرداری درآمدزایی داشته باشد اما به بهانه واگذاری به بخش خصوصی، به صورت غیرقانونی در اختیار یکی از اعضای سابق شورای شهر قرار دارد و از دست شهرداری خارج شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، موضوع واگذاری پارک چشمه نباتی یاسوج به بخش خصوصی یکی از مواردی است که با توجه به شنیده ها پشت پرده های زیادی را در پی داشته است.

بهمین منظور برای آگاهی بیشتر درباره جزئیاتی از این پرونده به سراغ یکی از اعضای شورای شهر یاسوج رفتیم و در تماس تلفنی با محمدرحیم دهرابپور در جریان جزئیاتی از این ماجرا قرار گرفتیم.

 

حسب رسالت ذاتی رسانه ای مان، هرچند که این صحبتها قلبمان را بدرد آورد اما آنها را منتشر میکنیم، اگرچه این موضوع جهت صحت و ثقم نیازمند ورود دستگاه های نظارتی و امنیتی و دادستانی است:

 

دهرابپور در پاسخ به سوالی مبنی بر شرایط واگذاری پارک چشمه نباتی یاسوج گفت: یکی از موضوعاتی که برای خود ما نیز دغدغه بسیار مهمی است و یکی از شاخص های اصلی معروف شهر یاسوج نیز هست، همین چشمه نباتی است.

 

چشمه نباتی نقطه عطف سابقه  شهر یاسوج است به این دلیل که از زمان قدیم مورد استفاده و تفریح مردم قرار می گرفت و انتظار می رفت بعد از این که شهر یاسوج به عنوان مرکز استان و قطب گردشگری معرفی می شود، این چشمه به عنوان اولویت اول یا دوم شهر مدنظر قرار گیرد.

 

وی افزود: از زمانی که به شکل پارک درآمد، خیلی تلاش شد که حفظ شود گرچه به آن تعرض شد و در دوره دوم  وسوم شورا اشراف داشتیم و در کارهای شهری به گونه ای احساس مسئولیت کردیم که شهر را بتوانیم حفظ کنیم. بخصوص در دوره دوم شورا می توانم ادعا کنم یکی از کارهایی که انجام دادیم این بود که شهر را از دستبرد و تعرض افراد سودجو حفظ کردیم .

 

دهرابپور ادامه داد: در دوره دوم قسمت های مختلفی از جمله همین چشمه نباتی در حال به تصرف درآمدن توسط افراد خاصی بود که توانستیم حفظش کنیم و در دور سوم به پارک تبدیل شد و در دوره چهارم که بنده عضویتی در شورا نداشتم گویا به بخش خصوصی واگذار می شود.

 

این عضو شورای شهر یاسوج بیان کرد: با توجه به بررسی هایی که انجام دادم متوجه شدم که واگذاری این پارک تشریفاتی بوده است و طبق تحقیقاتم و برخی گفته ها، کسی که نقش اصلی را در پارک چشمه نباتی دارد و این امتیاز مهم را در اختیار دارد، یکی از اعضای دوره قبل شورای شهر یاسوج به نام آقای م است که در واقع اگر چه به اسم فرد دیگری واگذار شده است اما متعلق به وی است و ردپایش در آنجا زیاد است، چرا که مدام به آنجا رفت و آمد می کند و برنامه و نشست برگزار می کند.(نقل قول عضو شورای شهر یاسوج نیاز به بررسی مراجع ذی صلاح دارد)

 

وی افزود: یکی از برنامه هایی که قبل از ورود به شورای شهر پنجم داشتم، پرداختن به بحث چشمه نباتی بود که اعتقاد دارم به صورت تشریفاتی واگذار شده است و در حال حاضر نیز در اختیار افراد خاصی است .

 

دهرابپور با اشاره به اهمیت این پارک گفت : یکی از منابعی است که به شکل های مختلف از جمله به عنوان منبعی برای درآمدزایی شهرداری استفاده بسیاری می توان از آن داشت اما به بهانه واگذاری و به صورت غیرقانونی در اختیار یکی از اعضای سابق شورای شهر قرار دارد و از دست شهرداری خارج شده است.

 

دهرابپور یاداور شد: این صحبت ها همانند زخم عمیقی است که هر بار آن ها را به یاد می آوریم همانند این است که بر روی آن نمک می پاشیم و این زخم عفونت شدیدی کرده است .

 

قسمت دوم این افشاگری بزرگ و تاریخی با جزییات بیشتر بزودی منتشر میشود...

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 10 نظر
حسینی
1397/3/17 - 11:10
درود بر حاج دهرابپور پاک دست حاجی هر چند که جسارت و شجاعت و پاک دستی و خدمت گذاری بی منت از ویژگی های منحصر به فرد شماست اما مطمین باش در خصوص این مسایل حماییت میکنیم
rateup 10
 ratedown 0
حسینی
1397/3/17 - 11:10
درود بر حاج دهرابپور پاک دست حاجی هر چند که جسارت و شجاعت و پاک دستی و خدمت گذاری بی منت از ویژگی های منحصر به فرد شماست اما مطمین باش در خصوص این مسایل حماییت میکنیم
rateup 6
 ratedown 0
خسروانی
1397/3/17 - 11:13
واقعا انقلاب به دست نااهلان و نا محرمان افتاده و دقیقا اون چیزی که امام خمینی دغده اش را داشتن و در وصیت نامه اش به آن اشاره نموده . الان همین آقایی که جناب حاجی تلویحا بهش اشاره کردن درصدد تصاحب یکی از مدیریتهای کل میباشد و شاید هم شده درود بر حاج محمد رحیم دهراب پور انقلابی
rateup 4
 ratedown 0
شهروند
1397/3/17 - 12:03
سلام بر دهراب پور . فروشگاه شهروند را بررسی کنید این چطور و به کی واگذار شده.
rateup 0
 ratedown 0
شهروند
1397/3/17 - 12:03
سلام بر دهراب پور . فروشگاه شهروند را بررسی کنید این چطور و به کی واگذار شده.
rateup 0
 ratedown 0
شهروند
1397/3/17 - 12:03
سلام بر دهراب پور . فروشگاه شهروند را بررسی کنید این چطور و به کی واگذار شده.
rateup 1
 ratedown 0
فرهنگی
1397/3/17 - 13:27
مزایای این شهر چه در دوران پیش از انقلاب ( انجمن های ایالتی و ولایتی) چه بعد از انقلاب دست خانواده های خاصی بوده که به یمن این امتیازات غالبا" متمکن و ابزار همه امور در دستشان هست .چون دارندگی برازندگی است.انقدر در بافت سلولی این ادارات ریشه دوانده که شفافیت سازی محال است. جناب دهرابپور یک دست صدا نداره.خودتو خسته مکن.تاکنون این قیل وقالها به جای نرسیده است. اتفاقا" این متمکنین افطاری و نذری هم می دهند. و ندای ظلمت و نفسی هم سر می دهند. مهدی موعود کجایی که یادت بخیر. مولای غریب .
rateup 2
 ratedown 0
ر
1397/3/18 - 00:32
اقای دهرابپور تو ریسی ونایب رییسی شورا رو از دست دادی شهردارو هم از دست دادی همین بود سیاستت بنازم اکبری رو که اینجوری از صحنه ی سیاست خارجت کرد این دست پا زدن ها فایده ای نداره
rateup 0
 ratedown 1
ياسوج
1397/3/18 - 01:59
سلام و درود بر شخصيت مجاهد و انقلابى يقين بدان كه جشم اميد مستضعفان و ضعيفان به امثال شماست.خداوند نصرتت دهد
rateup 0
 ratedown 0
سؤال
1397/3/18 - 02:57
جناب آقاى حاجى برونده هاى بزرك زمين خوارى را در اين شهر شما در جريانيد با اينكه شما از هركونه سؤاستفاده مبرا هستيد ولى جرا مثل كذشته بى واهمه برخورد نمى كنيد آيا بى تفاوت شده ايد يا منافع برخى اقارب يا همفكر هاى سياسى تان بخطر مى افتد و يا اينكه شيوه تقابل را عوض كرده ايد دركل انتظار مردم از شما اين است ولو يكه و تنها كوتاه نياييد در مقابل سودجويان
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.