گروه: اخبار استان خبر: 108247 / تاریخ انتشار : 1397/3/17 ساعت : 09:22

اظهارات فرماندار چرام در اولین نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان/فتاحی اصل:به کشورهای اروپایی هم اعتمادی نیست

هادی فتاحی اصل:کشور درموقع حساسی هم از لحاظ داخلی وهم خارجی قراردارد و شرایط خارجی و خروج امریکا از برجام یک اتفاق ساده نیست چرا که امریکا به تنهایی از این توافقنامه بیرون نرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندارچرام دراولین جلسه ستاد تنظیم بازار با تسلیت رحلت جانسوز امام راحل وشهادت امام علی (ع)عنوان کرد:همه اعضا نظرات خود را در مورد وضعیت بازار شهرستان بیان کردند که این نشان میدهد همه دغدغه حل مشکلات بازار را دارند.


هادی فتاحی اصل گفت:کشور درموقع حساسی هم از لحاظ داخلی وهم خارجی قراردارد و شرایط خارجی و خروج امریکا از برجام یک اتفاق ساده نیست چرا که امریکا به تنهایی از این توافقنامه بیرون نرفته است.

رئیس شورای اداری شهرستان چرام گفت:شرکت توتال وشرکت های دیگر با توطئه امریکا خارج شدند و به کشورهای اروپایی هم اعتمادی نیست .

فرماندارشهرستان چرام با اشاره به تجمع برخی وسایل نقلیه در سطح کشور ادامه داد: تجمع کامیون داران هیچ ربطی به سیاست نداشت کمااینکه کشورهای بیگانه هرنوع تجمع واعتراضی داخل کشور را سیاسی و نارضایتی مردم به حساب می اورند.

وی به وظایف مسئولین از دو جنبه اشاره کرد و افزود:وظیفه ذاتی و روزمره و وظیفه عمومی ،دروظیفه عمومی حفظ وصیانت از ارزش های نظام وحقوق شهروندی را به عهده داریم .


وی یاداورشد:هرگونه کوتاهی در انجام وظیفه باعث ضایع شدن حقوق شهروندی ونارضایتی مردم می شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
میرزا قلی خان
1397/3/18 - 02:36
اخه حرفاتون چه ربطی به ستاد تنظیم بازار داشت تنظیم بازار یعنی کل فرمانداری جم شید کاری کنین گوجه قیمتش یکسان شه که اونم نمیتونین
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.