گروه: اخبار استان خبر: 108133 / تاریخ انتشار : 1397/3/10 ساعت : 16:50

گذری کوتاه بر کارنامه عملکرد جاوید و نستهن مقدم طی 9 ماه اول کاریشان/کدامیک موفق تر بوده اند؟

جهت قیاس عملکرد در این گزارش برخی از اقدامات صورت داده شده یا با پیشرفت حداکثری شهردار فعلی شهر یاسوج و شهردار سابق این شهر را برای شما آورده ایم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بخش اعظمی از شهروندان شهر یاسوج این روزها در محافل عمومی، عملکرد شورای شهر و شهردار یاسوج را ارزیابی میکنند. حال باید دید و کمی هم منتظر بمانیم ببینیم آیا این عملکرد رو به پیشرفت خواهد بود یا اینکه عملا پیشرفت محسوسی را شاهد نخواهیم بود.

 

جهت قضاوت شما مخاطبان گرامی برخی از اقدامات صورت داده شده یا با پیشرفت حداکثری شهردار فعلی شهر یاسوج و شهردار سابق این شهر را در زیر برای شما آورده ایم که از نظر میگذرد:

 

اقدامات جاوید شهردار سابق شهر یاسوج:

یکی از اولین اقدامات جاوید، حذف برخی افراد که گفته میشد عضویت رسمی یا پیمانی در این نهاد داردند، بود که از آن جمله میتوان به معاونت فنی، معاون شهرسازی، معاون خدمات شهری، معاون اداری و مالی از معاونت‌های شهرداری یاسوج اشاره کرد که کنارگذاشته شدند و به ترتیب آقایان رضایی، رمضانی، افراشته و حسینی مسئولیت این معاونت‌ها را بر عهده داشتند.

از دیگر چالش‌های سنگین دوران جاوید بحث نظام مهندسی بود که برای هر پرونده‌ای که در کمیسیون ماده 100 رأی صادر می‌شد، بلافاصله به سازمان نظام مهندسی هم می‌رفت و مبلغ جریمه‌ای نیز باید به حساب سازمان نظام مهندسی واریز می‌شد، این موضوع در دوران جاوید رسانه‌ای شد که نظام مهندسی به چه استنادی مردم را جریمه می‌کند که در نتیجه دستگاه‌های نظارتی ورود کرده و این جرائم را حذف کردند.

چند هکتار پارک احداث شد، ترمینال شهر وضعیت فجیعی داشت که بیش از یک میلیارد و 400 میلیون تومان برای ساماندهی ترمینال جدید هزینه شد و اقدام دیگر این بود که برخی از معابر مرکزی شهر را از محل منابع داخلی بازسازی کردیم.

پروژه پارک ولایت در تپه استانداری نیز در فاز اول کاریش درختکاری شد.

شناسایی املاک شهرداری نیز یکی از موارد مهم دیگر بود که 70قطعه از املاک شهرداری در آن مدت شناسنامه دار شده اند.

 

اقدامات نستهن مقدم شهردار فعلی شهر یاسوج:

یکی از دغدغه های شهر یاسوج اجرایی کردن عملیات 45 متری شرف آباد بود که بعد از سه دهه با رایزنی های فراوان و همکاری مردم این عملیات بجا مانده در حال اجرایی است و تاکنون یک کیلومتر از این پروژه بازسازی گردیده است.

طی هفته آینده چند محل برای وانت بارهایی که در ورودی شهر از طرف اصفهان حضور پیدا می کنند، مشخص می شود و به این محل ها انتقال داده می شوند.

عملیات اجرایی پروژه اتصال شهرک جوشکاران به پل امامزاده مختار (ع) در هفته جاری آغاز می شود.

 

مجموعه ای از مطالب یاد شده شاید بتواند ما را به قضاتی در خصوص عملکرد شهردار فعلی یاسوج برساند. امیدواریم شهردار فعلی هرچه سریعتر نواقص را برطرف کند و به سراغ پروژه های بزرگ عمرانی شهر یاسوج برود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
ناشناس
1397/3/11 - 12:29
مثلا که چی جاوید در مقابل این چند سطر که نوشتین عملکرد دارد هیچ کاری نکرده ، خیلی از آنها جا گذشته از دوران گذشته بود که یا تکمیل شدند یا ساماندهی شدن اما مقدم ، اصلا روتون شد که این چیزا رو بنویسید واقعا جای تأسف نیست که میگین قراره شهرک جوشکاران به پل مختار وصل بشه ، بندی خدا بیست ساله که نتونستن پل سوم بشار رو افتتاح کنن با اون همه اعتراض با اون همه سروصدا با اون همه بی آبرویی حال شما چطور میخواهید یه وصله ی بزرگی رو شاید اصلا عملی هم نشه جز عملکرد مقدم قلم داد کنید اصلا خجالت نمیکشی که میگی یک کیلومتر از جاده شرف آباد در دست اجراست در حالی که مالکین هم چه اجازه ای رو تا حالا ندادن جابجایی وانت بارها هم شد کار ضمن اینکه وانت بارها باید ساماندهی بشن اصلا نباید آن را بحساب عملکرد نوشت
rateup 2
 ratedown 0
لبیک یا حسین
1397/3/17 - 13:12
نوشته سایت صبح زاگرس کاملا مغرضانه است و خجالت بکشید...خسته نشدید از تخریب هایی علیه جاوید و زارعی و ...اگر نقدی دارید به صورت علمی و مستند بیان کنید نه اینگونه زشت و زننده برخورد کنید...دکتر نستهن مقدم که در طول این ۹ ماه ضعیف ترین عملکرد در شهرداری رو داشته ،چطور میتونید با عملکرد جاوید مقایسه کنید...۴۵ متری شرف آباد که اقدام به اجرایی کردن اون داشتند،با اعتراض مالکان جرئت حضور دیگر در شرف آباد را دیگر ندارند...اتصال شهرک جوشکاران به پل مختار در حد مانوری بیش نیست چرا که بعد از دوهفته کار خوابید...اگر اکنون در شهرداری حضور پیدا کنید متوجه خواهید شد که در شهرداری نظم و انضباطی برقرار نیست...درحالی که مهندس جاوید علاوه بر افتتاح فعالیت های عمرانی بسیار موثر در شهر یاسوج،نظم و انضباط خاص برقر
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.