گروه: اخبار استان خبر: 108130 / تاریخ انتشار : 1397/3/10 ساعت : 16:08

کنایه های عدل هاشمی پور و تاجگردون به زارعی در جلسه شورای برنامه ریزی استان

یکی از نکات قابل توجه در این نشست جدای از امورات روزمره مورد بحث در این جلسه که گاها نتیجه ای را تا کنون برای استان در پی نداشته است، کنایه های جالب توجه تاجگردون و عدل هاشمی پور به غلام محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، صبح امروز نشست شورای برنامه‌ریزی استان به ریاست علی محمد احمدی، استاندار و با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران عضو این شورا برگزار شد.

 

یکی از نکات قابل توجه در این نشست جدای از امورات روزمره مورد بحث در این جلسه که خروجی مشخصی را تا کنون برای استان در پی نداشته است، کنایه های جالب توجه تاجگردون و عدل هاشمی پور به غلام محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا بود که بخشی از آن در زیر آمده است:

 

عدل هاشمی پور در این نشست ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره جانباختگان سانحه هوایی یاسوج گفت: اگر چه حادثه دلخراشی اتفاق افتاد اما کارهای خوبی هم برای استان صورت گرفت و من هیچ گاه بعد از آن حادثه به یاسوج نیامدم و امروز که هم آمدم با هواپیمای تهران-یاسوج به مرکز استان آمدم. پرواز راحت و خوبی بود لذا قدر این نعمت را بدانید.

 

این نکته از صحبتهای نماینده کهگیلویه برداشت میشد که؛ تاکید ویژه وی بر احقاق حقوق سانحه دیدگان هواپیمایی یاسوج بوده است و این موضوع باعث شده است که تا امروز به یاسوج نیاید. اگرچه باید دید آیا زارعی و تاجگردون هم همین هواپیما را برای آمدن به شهر یاسوج انتخاب کرده اند یا خیر که برداشت مخاطب در نگاه اول نسبت به این موضوع کنایه است.

 

 

تاجگردون هم یک شوخی که در بین نمایندگان رواج داشته برای حضار تعریف کرد و گفت: ما و آقای زارعی و آقای هاشمی تقسیم کار کرده‌ایم که من جلسات برنامه و بودجه را بروم و آقای هاشمی و زارعی جلسات امر به معروف و نهی از منکر.

 

این کنایه، شوخی مانند تاجگردون این نکته را می رساند که امور مهم به من سپرده شده است و سایر امورات به بقیه نمایندگان از جمله زارعی، نماینده بویراحمد و دنا.

 

این کنایه ها در محافل عمومی اگرچه تفسیر خاصی ندارد ولی در دنیای سایت معنا و مفهوم دیگری را در پی دارد. که قضاوت را برعهده مخاطب میگذاریم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1397/3/11 - 08:25
دقیقا
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.