گروه: اخبار استان خبر: 108112 / تاریخ انتشار : 1397/3/9 ساعت : 19:32

حلقه ای که به دنبال حذف مدیرکل راه و شهرسازی و علوم پزشکی استان است/حضور یک نماینده در پشت پرده تغییر ایلامی و علیمردانی

پس از آنکه این نماینده مورد بی مهری این دو مدیرکل در سطح استان قرار میگیرد، سعی میکند با تشکیل یک حلقه با حضور برخی مسئولان استانی اقدام به زمینه سازی لازم جهت برکناری این مدیران کل کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روزهای اخیر در فضای رسانه ای استان شاهد همجه بی امان اما هماهنگ برخی رسانه های وابسته به یک جریان خاص و نماینده مجلس به برخی مدیران کل استانی هستیم. طی تماسهای مکرر شهروندخبرنگاران استان مبنی بر دلایل این حمله در زیر به برخی اهداف خاص این سناریو اشاره داشته ایم.

 

اگرچه برملاکردن این سناریو به معنای آن نیست که این رسانه از این مدیران کل حمایت میکند بلکه همیشه نیز منتقد این مدیران در فضای عملکردی بوده ایم که در سنوات قبل منتشر کرده ایم.

 

اما خوب است مردم استان در این زمینه هوشیار باشند و بدانند که برخی نمایندگانی که کیسه رای آنها را به یدک می کشند چگونه رسانه ها را بازیچه دست خود کرده اند و با افکار عمومی بازی میکنند؛

 

پس از آنکه یک نماینده مورد بی مهری این دو مدیرکل در سطح استان قرار میگیرد، سعی میکند با تشکیل یک حلقه با حضور برخی مسئولان استانی اقدام به زمینه سازی لازم جهت برکناری این مدیران کل کند.

 

حتی کار تا آنجا ادامه داشت که یکی از این مدیران کل به نیروهای وابسته یکی از رقبای این نماینده بهای کار بیشتری میدهد و در مناصب کلیدی از آنها بهره میگیرد که این کار باعث نگرانی بیشتر این نماینده میشود.

 

بلافاصله جلسات حلقه تشکیل میشود و دستگاه حاکم بر حلقه به این نتیجه میرسد که باید از هر اقدام منفی این دو مدیر در جهت بزرگ کردن نقطه ضعف آنها استفاده شود.

 

اگرچه ظرفیت بالای اشتغال زایی این دو دستگاه مهمترین دلیل پشت پرده این قضیه است و انتصاب برخی معاونین جدید در یکی از این دستگاه ها به مذاق تیم مدیریتی این نماینده خوش نمی آید و بنا را بر این می بیند که سریعا تا ظرفیت اشتغالزایی این دستگاه ها از بین نرفته است اقدام به برکناری این مدیران کند و گزینه های مورد نظر خود سکان این دستگاه ها را عهده دار شود.

 

اگرچه یکی از مدیران دانشگاهی وابسته به این نماینده مجلس به تازگی در دادگاه مورد بازخواست قرار گرفت و حال باید جوابگوی اجرای دستوراتی باشد که بدون چون و چرا اعمال می کرد و حق فرزندان این دیار را به سادگی زیر پا میگذشت و فرصت برابر استخدام را از آنها میگرفت.

 

چه عذابی در فردای قیامت گریبان گیر این مدیران خواهد بود؟

 

حال مردم باید بدانند که به کدام نماینده های خود رای داده اند، برخی نمایندگانی که در سالهای آخر نمایندگی خود تصمیم دارند اقوام و ایل و تبار خود را بر کرسی های خدمت به جامعه بنشانند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
تهرانی
1397/3/9 - 21:07
واقعا حقایق است
rateup 2
 ratedown 0
سید
1397/3/9 - 23:01
نام این نماینده ... است, پیدا کنید نام خانوادگی ایشان را
rateup 2
 ratedown 0
شرف آبادی
1397/3/10 - 08:10
وای بر ای نماینده عوام فریب که باید طبل رسواییش زده شود
rateup 4
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.