گروه: اخبار استان خبر: 108101 / تاریخ انتشار : 1397/3/9 ساعت : 17:21

جمع آوری وانت بارهای میوه فروش در ورودی شهر یاسوج+تصاویر

وانت بار های میوه فروش سطح شهریاسوج با تلاش نیروهای اجرائیات شهرداری و همکاری پلیس راهور و ماموران نیروی انتظامی در مسیر ورودی شهر یاسوج به سمت اصفهان از سطح خیابان جمع آوری شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر اجرائیات شهرداری یاسوج گفت: طی این عملیات کلیه وانت بارها از این مسیر جمع آوری شدند.

فرزاد غلامیان بیان داشت: تاکنون چندین مرحله نسبت به جمع آوری وانت بارهای میوه فروش از سطح خیابان ها اقدام شده است.

 

شهردار یاسوج نیز که در محل اجرای این طرح حضور داشت، بیان کرد: برای رفع سد معبر از سطح خیابان ها تنها اقدامات شهرداری و سایر دستگاهها کافی نیست و نیازمند همراهی و همکاری مردم و رانندگان وانت بارها هستیم.

شهردار یاسوج خاطرنشان کرد: طی هفته آینده چند محل برای وانت بارهایی که در ورودی شهر از طرف اصفهان حضور پیدا می کنند، مشخص می شود و به این محل ها انتقال داده می شوند.

نهستن مقدم با اشاره به معضل وانت بارهای دوره گرد در نقاط مختلف شهر، ابراز داشت: شهر یاسوج به عنوان مرکز استان نیازمند توجه بیشتری است و تلاش می کنیم به نحو مطلوب به این موضوع رسیدگی کنیم.

شهردار یاسوج با تاکید بر حفظ حقوق شهروندی و برخورد مناسب با دستفروشان، بیان داشت: دادستانی محترم، نیروهای پلیس راهور و یگان امداد نیروی انتظامی در رفع سد معبر از خیابان های شهر همکاری مطلوب و قابل تقدیری دارند.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/ب
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.