گروه: اخبار استان خبر: 108031 / تاریخ انتشار : 1397/3/7 ساعت : 06:27
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان:

جزئیات عملیات اجرایی تصفیه خانه آب شرب سرفاریاب/مشکلات آبی شهر سرفاریاب و روستاهای این منطقه مرتفع می شود

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گفت: با تامین تجهیزات اختصاصی این تصفیه خانه و بهره برداری از این پروژه، مشکلات شهر سرفاریاب و روستاهای این منطقه مرتفع می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چرام،ظهر امروز معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اظهار کرد: همه مخازن آب روستایی سالی دو تا سه مرتبه شست و شو و ضدعفونی کامل می شوند.

رجب پور با اشاره به سلامت کامل آب روستاهای استان، گفت: تنها در دوماهه ابتدایی سال ۹۷ قریب در ۹۵ مورد بازدید از تاسیسات آبرسانی روستایی، بیش از ۱۳۰ مورد آزمایش میکروبی و شیمیایی انجام شده است.

وی به برخی گلایه مندی ها در خصوص آب سرفاریاب هم اینطور تصریح کرد: کدر شدن آب و افت ظاهری کیفیت آب در سرفاریاب همواره دغدغه جدی مردم و مسئولان بود و در همین رابطه پروژه عظیم تصفیه خانه سرفاریاب با اعتباری حدود ۴۰ میلیارد ریال از سال ۹۶ شروع به کار کرد.

رجب پور گفت: با تامین تجهیزات اختصاصی این تصفیه خانه و بهره برداری از این پروژه، مشکلات شهر سرفاریاب و روستاهای این منطقه مرتفع می شود.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خاطر نشان کرد: کیفیت و سلامت آب خط قرمز ما است، اگرچه کمیت آب مهم است اما مهم تر از آن کیفیت آب است و در همین راستا بازدیدها، انجام آزمایشات مختلف میکروبی و شیمیایی و شست و شو و گند زدایی منابع و مخازن آب به صورت مستمر انجام می شود.

گفتنی است که رجب پور به مردم روستاهای استان اطمینان داد تمامی روستاهای تحت پوشش شرکت، دارای آب سالم و بهداشتی هستند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.