گروه: اخبار استان خبر: 107994 / تاریخ انتشار : 1397/3/5 ساعت : 13:29

اقدام جالب شهرداری یاسوج در زیباسازی معابر شهری/گل آرایی زیبای پل شهید عوض زاده، گامی مثبت در ایجاد مبلمان زیبای شهری+ تصاویر

شهرداری یاسوج با استفاده از گل های زیبا و رنگارنگ که بر روی پل شهید عوض زاده این شهر نصب کرده است، زیبای خاصی به این پل داده است و کسانی که از روی این پل عبور می کنند با دیدن این گل ها حس بهتری پیدا خواهند کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مقــوله زیباسازی و بهسازی محیط همیشه از موارد بسیار مهم و در مراکز توجه تمامی شهـرداری های شهرهای دنیاست.

شهرداری ها و شــوراهای شهر تمام تلاش خود را بــه کار می بندند تا با زیبا کردن شهرها و به وجود آوردن مراکز ، ساختمان ها و پارک های زیبا، توجه گردشگران و مسافران را به شهرهای خود جلب کنند تا از آن طریق بتوانند هتل ها، مراکز خرید و بالاخره تمامی مردم را در امور اقتصادی کمک کنند و براساس آن اقتصاد شهری را جریان اندازند و شهروندان با کار و تلاش بیشتر زندگی بهتر و مرفه تری داشته و از حقوق بیشتری برخوردار باشند و شهرها نیز متجددتر شوند و به پیشرفت های فرهنگی و مالی برسند و در رتبه بالاتری قرار گیرند.

هر شهر و سیستم مدیریت شهری باید این مسئله را گسترش داده و این مورد را مسئله ای مثبت قلمداد کرده تا شهروندان بدان تشویق شوند.

در یکی از این موارد شهرداری یاسوج با استفاده از گل های زیبا و رنگارنگ که بر روی پل شهید عوض زاده این شهر نصب کرده است، زیبای خاصی به این پل داده است و کسانی که از روی این پل عبور می کنند با دیدن این گل ها حس بهتری پیدا خواهند کرد.

امید است که در دیگر نقاط شهر یاسوج کارهایی برای زیباسازی مبلمان شهری انجام گیرد تا روز به روز شاهد شهری زیباتر باشیم.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
عکس: حسین دوستانی
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.