گروه: اخبار استان خبر: 107854 / تاریخ انتشار : 1397/3/1 ساعت : 10:20

قبض های آب بی سر و ته برای روستائیان چاروسا/وقتی جدول هزینه ها خالی اما مبلغ قابل پرداخت نجومی است+تصاویر

بالا بودن مبلغ پرداختی آب برای خانه های روستای از طرفی و خالی بودن جدول هزینه های در قبوض پرداختی از طرف دیگر باعث ایجاد شک و شبهه در بین روستائیان بخش پاروسا در شهرستان کهگیلویه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از بویرخبر؛ بالا بودن نرخ پرداختی آب مشترکین روستایی در بخش چاروسای شهرستان کهگیلویه سبب نگرانی و اعلام نارضایتی آنها شده است، بگونه ای که طی تماس های فراوان و ارسال مستندات به این پایگاه خبری خواهان پیگیری موضوع از مسئولین ذیربط توسط این پایگاه خبری شده اند.

گفتنی است، ارسال تصاویری از قبوض آب پرداختی خانوار های روستایی بخش چاروسا در شهرستان کهگیلویه به این پایگاه خبری حاکی از آن دارد که نرخ پرداختی آنها بسیار بالا بوده است .

لازم بذکر است، بالا بودن مبلغ پرداختی آب برای یک خانه روستای از طرفی و خالی بودن جدول هزینه های در قبوض پرداختی از طرف دیگه باعث ایجاد شک و شبهه در بین روستائیان شده است.

خالی بودن بخش جدول هزینه ها در این قبض ها یکی از نکات جالب توجه و البته تامل برانگیز است که قصد داشتیم این موضوع را از طریق مدیرکل آب و فاضلاب روستایی استان پیگیر باشیم که تاکنون به هر دلیلی پاسخگو نبوده اند.

این پایگاه خبری آماده دریافت پاسخ مسئولان آبفار استان خواهد بود.

تصاویری از مستندات ارسالی توسط روستائیان بخش چاروسا شهرستان کهگیلویه در زیر آمده است:

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.