گروه: اخبار استان خبر: 107806 / تاریخ انتشار : 1397/2/29 ساعت : 18:30
بررسی قطعی سه روزه خطوط ارتباطی دیشموک؛

دستگاه های حفار شرکت گاز عامل قطعی فیبرنوری هستند/بخشدار دیشموک:آقای پیمانکار، بیشتر مراقب باشید

پس از سال ها مردم دو بخش قلعه رئیسی و دیشموک چشم انتظار مهمترین پروژه عمرانی یعنی گازرسانی به این دوبخش هستند هرچند گاهی به واسطه سهل انگاری دستگاه های حفار ارتباطشان با تمام دنیا قطع می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه توسعه زیرساخت های اساسی در روستاها به خصوص مناطق محروم از مهمترین اولویت های دولت است که در این حوزه تلاش های خوبی در حال شکل گیری است.

مردم دو بخش قلعه رئیس و دیشموک سال هاست که چشم انتظار مهمترین پروژه عمرانی در 100سال گذشته هستند.

پروژه گازرسانی به این دو بخش حدود دو سال است که آغاز شده اما در یک سال گذشته دستگاه های حفار علی رغم داشتن نقشه های فیبر نوری متاسفانه شاهد قطعی مکرر آنان هستیم به طوری که از روز چهارشنبه تا جمعه شب به مدت 72ساعت شبکه های ارتباطی بخش دیشموک قطع شده بود.

قطعی مکرر فیبر نوری در مسیر قلعه رئیسی به دیشموک باعث گلایه مندی مردم و مسئولان این بخش به واسطه سهل انگاری های تکراری مسئولان و پیمانکار شرکت گاز شده است.

بخشدار دیشموک در گفت وگو با خبرلنده گفت: متاسفانه فیبر نوری در مسیر قلعه رئیسی به دیشموک به طور مرتب توسط دستگاه های حفار شرکت گاز قطع می شود که همین مسئله باعث نارضایتی مردم و مسئولان این بخش شده است.

حسن امیریان بیان کرد: بیش از سه روز تمام ارتباطات تلفن همراه و ثابت بخش دیشموک قطع شده بود که این معضل باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان شده است.

وی افزود: در یک ماهه گذشته بیش از یک یا دوبار در هفته شاهد تکرار این قطعی ها می باشیم که انتظار داریم پیمانکار و مسئولان شرکت گاز که نقشه های مسیر فیبر نوری را در اختیار دارند بیشتر مراقب طول این مسیر باشند.

بخشدار دیشموک اظهارکرد: هم اکنون تمام ارتباطات تلفن همراه و ثابت و اینترنت در بخش دیشموک فعال است.

گفتنی است بخش دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه و در فاصله 85 کیلومتری شهردهدشت مرکزشهرستان کهگیلویه واقع شده است.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.