گروه: اخبار استان خبر: 107777 / تاریخ انتشار : 1397/2/28 ساعت : 12:59
درنشست خبری سرپرست شبکه بهداشت و درمان بهمئی با اصحاب رسانه صورت گرفت:

اجرای فاز دوم پروژه بیمارستان لیکک با اعتبار120میلیارد ریال/پیشرفت80درصدی پروژه های پایگاه های سلامت روستایی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح عملکرد این شبکه پرداخت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  آوای ماغر؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح عملکرد این شبکه پرداخت.

علی آبشنگ تصریح کرد: سال گذشته کلنگ زنی دو پروژه خانه پزشک در مراکز بهداشتی درمانی ممبی و شهرک ولیعصر با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان صورت گرفت که در هفته سلامت امسال به بهره برداری رسید.

وی افزود: پروژه پایگاه سلامت شهر لیکک سال گذشته با اعتباری بالغ بر 280 میلیون تومان کلنگ زنی شد که تاکنون نزدیک به 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشت، پروژه مرکز جامع سلامت کت هم در سال گذشته با اعتباری بالغ بر 450 میلیون تومان کلنگ زنی شد که این پروژه در حال حاضر 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

آبشنگ خاطرنشان کرد: در راستای اجرای طرح تحول سلامت در سال 96 حدود 200 میلیون تومان تجهیزات آزمایشگاهی خریداری و در اختیار مراکز بهداشتی درمانی شهرستان قرار گرفت .

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی با اشاره به راه اندازی اینترنت در تمامی مراکز روستایی و خانه های بهداشت برای سامانه سیب، افزود: خرید 50 میلیون تومان تجهیزات رفاهی برای پانسیون پزشکان، قرارداد با دندان پزشکی جهت ارائه خدمات رایگان به زنان باردار، شیرده و کودکان زیر 14 سال به مبلغ ماهیانه 18 میلیون تومان و  استقرار پزشک متخصص داخلی به صورت شبانه روزی در شهر لیکک از دیگر دستاوردهای شبکه بهداشت و درمان بهمئی در سال گذشته است.

وی استقرار پزشک متخصص اطفال به صورت یک روز در هفته در مرکز بهداشتی درمانی شهر لیکک، خرید دستگاه حضور و غیاب برای تمامی مراکز بهداشتی درمانی برای کنترل تردد پرسنل را از دیگر دستاوردهای این شبکه عنوان کرد.

علی آبشنگ در پایان گفت: مهمترین پروژه در دست اقدام شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی پروژه بیمارستان شهر لیکک است که فاز دوم ساخت آن از فروردین 96 با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان شروع شد و  طبق پیش بینی تا پایان سال 97 به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر در پایان این نشست از خبرنگاران و رسانه های فعال حوزه سلامت شهرستان تجلیل شد.

گفتنی است این نشست متعلق به روز چهارشنبه هفته گذشته می باشد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.