گروه: اخبار استان خبر: 107776 / تاریخ انتشار : 1397/2/28 ساعت : 11:59
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده:

تلاش دشمن برای ایجاد نفاق بین ملت و نظام/فضای مجازی بسترساز نفوذ دشمن است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: یکی از اهداف مهم دشمن در طول این چهار دهه ایجاد نفاق و جدایی میان ملت و نظام است که یکی از دلایل عمده تحریم ها همین موضوع است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، سرگردپاسداراسفندیار مختاری در گردهمایی روحانیون و مبلغین دینی شهرستان لنده، با تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات اظهارکرد: مساجد به عنوان اولین تکیه گاه مقاومت هستند که باید بستر سازی فعالیت های اعتقادی، فرهنگی، مذهبی و تربیت نیروهای جوان و انقلابی باشند.

وی افزود: دشمنان سال ها است با نفوذ در شبکه های اجتماعی به دنبال شبهه افکنی و تضیعف بنیه های اعتقادی جوانان هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: دشمنان با اعمال تحریم های پی در پی به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام به روش های مختلف هستند.

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین وظایف اصلی روحانیت حفظ مساجد و اهل مسجد است به طوری که یک کلام امام جمعه می تواند به مراتب از نطق های تلویزیونی مدثرتر است.

مختاری اظهارکرد: سپاه با همکاری روحانیون، هیئت امنای مساجد و مبلغین دینی به دنبال تقویت بنیه های اعتقادی در بین جوانان و تربیت نیروی جوان و انقلابی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسبج لنده گفت: یکی از مهمترین آسیب های روز امروز بحث فضای مجازی است که این فضا بستر ساز نفوذ دشمن است.

انتهای پیام   

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.