گروه: اخبار استان خبر: 107773 / تاریخ انتشار : 1397/2/28 ساعت : 12:33
به همت حوزه مقاومت بسیج بهمئی صورت گرفت؛

فراخوانی و رزم شبانه بسیجیان بهمئی با هدف افزایش توان رزمی برگزارشد+تصاویر

مراسم فراخوانی و برگزاری رزم شبانه بسیجیان شهرستان بهمئی با هدف آمادگی رزمی مقابل تهدیدهای احتمالی دشمنان در شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛مراسم فراخوانی و برگزاری رزم شبانه بسیجیان شهرستان بهمئی با هدف آمادگی رزمی مقابل تهدیدهای احتمالی دشمنان به همت حوزه مرکزی مقاومت بسیج ثاراله شهر لیکک در پایگاه مقاومت بسیج شهید پرمرد برگزار شد.

 

این مراسم با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی، فرماندهان پایگاه ها و بسیجیان، با اجرای کلاس های آموزشی امداد و نجات، ایست و بازرسی، راهپیمائی و رزم شبانه در شهر لیکک برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این مراسم  بر لزوم حفظ آمادگی و افزایش توان دفاعی در بسیج تاکید کرد.

سرگرد باقر پسنده خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با تمام مشکلات پیش رو همچنان پویاتر از گذشته مسیر عزت و استقلال را می پیماید.

پسنده تصریح کرد:در حکومت های قبل از انقلاب در کشور ما گاهی بخش زیادی از ایران بدون جنگ و خونریزی و تنها با یک تهدید از کشور جدا می شد اما از ابتدای انقلاب تاکنون با وجود 8 سال جنگ تحمیلی و دیگر فشارهای بین المللی حتی یک وجب از خاک کشور از وطن جدا نشد که این برای ما مایه افتخار است.

 

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج مرکزی ثاراله بهمئی در این مراسم با تقدیر از حضور بسیجیان در این رزمایش، نیروی انسانی گسترده و داوطلب را بزرگترین سرمایه بسیج دانست.

محسن مختاری افزود:برای بهره وری بیشتر از نیروی انسانی باید بحث تعلیم و تربیت در اولویت قرار گیرد.

وی گفت:این برنامه از برنامه های دفاعی حوزه مقاومت بسیج مرکزی و معاونت عملیات شهرستان می باشد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج مرکزی ثاراله بهمئی خاطرنشان کرد:این برنامه فراخوانی 8 ساعته بسیجیان با موضوعات آموزش امنیت و بازرسی گشت های محله محور، پدافند غیرعامل، امداد و نجات، راهپیمایی شبانه و توجیه افراد بوده است.

مختاری در ادامه گفت:فلسفه وجود بسیج آمادگی کامل در برابر دشمنان است نه اینکه در حملات احتمالی بخواهیم آمادگی دفاعی و رزمی ایجاد کنیم.

وی در پایان گفت:دشمن شناسی یکی از درس هایی است که ملت همیشه بیدار ایران باید به آن امیت بدهد ؛در دروه 40ساله انقلاب دشمن در عرصه های مختلف جنگ سخت و نرم علیه ما توطئه کرد اما در صورت دشمن شناسی دقیق و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری همیشه در برابر دشمنان پیروز هستیم.

تصاویر ضمیمه:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.