گروه: اخبار استان خبر: 107769 / تاریخ انتشار : 1397/2/27 ساعت : 21:16

اقدامات امیدبخش نماینده بویراحمد و دنا در مورد مهریان و بلهزار/صدور مجوز احداث دو پروژه راهسازی بویراحمد

برای بهسازی وآسفالت معابر وشبکه های ارتباطی محدوده بلهزار ومهریان اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که نوید خوبی را در این بخش می دهد. این اقدامات در جهت رفع مشکلات حاشیه نشینی در مرکز استان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانیصبح زاگرس، آیین کلنگ زنی پروژه اجرا وبهسازی روکش آسفالت معابر محلات بلهزار ومهریان با حضور نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بویراحمد و مدیرکل راه وشهرسازی استان و جمعی از مردم ظهر امروز برگزار شد.

 

نماینده مردم شهرستان بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم با اشاره به مهاجرپذیربودن شهر یاسوج واینکه در سالهای گذشته تا کنون مرکز استان خیل عظیمی از مردم را که از نقاط مختلف استان به این شهر مهاجرت کردند را در خود جای داده است واین روند ادامه دارد، اظهار داشت: مسئولان باید به‌صورت جدی برای این موضوع برنامه ریزی داشته باشند تا معضلات ومشکلاتی که در آینده از این راه به وجود خواهد آمد به حد اقل برسند.


زارعی با بیان اینکه در سالهای گذشته تمرکز خوبی به مناطق حاشیه شهر یاسوج صورت گرفته است، گفت: وضعیت خدمات در این مناطق نسبتآ به سطح مطلوبی رسیده است.

 

نماینده مردم تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم این وضعیت را ادامه بدهیم اعتباراتی را از وزارت راه وشهرسازی که متولی این موضوع است تا کنون جذب شده است و برنامه ریزی‌های لازم صورت گرفته است.


فرماندار بویراحمد نیز با بیان اینکه اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان برای بهسازی وآسفالت معابر وشبکه های ارتباطی محدوده بلهزار ومهریان در نظر گرفته شده است، گفت: تلاش خواهیم کرد مشکلات حاشیه نشینی در مرکز استان را به حد اقل برسانیم.


در ادامه کلنگ زنی، ساختمان دهیاری روستای ده کهنه مزدک از بخش مرکزی بویراحمد نیز افتتاح وبه بهره برداری رسید.

 

اجرای دو پروژه بزرگ راهسازی در شهرستان بویراحمد

زارعی در گفت و گو با رسانه ها گفت: یکی از مشکلات ما در ورودی‌های شهر یاسوج، به مشکل در منطقه مهریان و سه راه اقلید و کاکان برمی‌گردد.

وی گفت: به همین منظور و بعد از رایزنی‌های فراوان با وزارت راه و شهرسازی مجوز ساخت تقاطع غیر همسطح مهریان به اقلید را در محل سه راهی یاسوج، مهریان به کاکان دریافت کردیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همچنین یکی دیگر از مطالبات مردم را ساخت پل پنجم بشار در منطقه شرف‌آباد دانست و گفت: در همین راستا مجوز ساخت این پل را هم از مطالبات راه و شهرسازی گرفته‌ایم تا با انجام مطالعات آن به زودی مشخصات پل را در اختیار عموم قرار دهیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.