گروه: اخبار استان خبر: 107763 / تاریخ انتشار : 1397/2/27 ساعت : 19:53

اعزام روحانیون مبلغ به روستاهای شهرستان لنده/روشنگری مبلغین دینی در خصوص آسیب های اجتماعی

همزمان بافرارسیدن ماه مبارک رمضان روحانیون و مبلغین اعزامی از قم امروز به روستاهای دو بخش مرکزی و موگرمون در شهرستان لنده اعزام شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از خبرلنده، امروز و همزمان با اولین روز از ماه مبارک رمضان روحانیون و مبلغین اعزامی از قم با هدف تبلیغ در روستاهای شهرستان لنده مستقر شدند.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در جمع طلاب و روحانیون، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان با اشاره به برنامه های متنوع در این ماه مبارک اظهارکرد: ماه مبارک رمضان فرصتی است تا روحانیون اعزامی در زمینه های دینی، قرآی، تفسیر و مسائل فرهنگی و اجتماعی به هدایت مردم بپردازند.

وی افزود: امسال بیش از20 مبلغ اعزامی از قم و شهرستان در مناطق مختلف شهری و روستایی جهت امر تبلغ در روستاهای شهرستان به تبلیغ دین اسلام و بیان احکام دینی خواهند پرداخت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: آسیب های اجتماعی مهمترین مبحثی است که مبلغین دینی باید نسبت به آن به مردم آگاهی ببخشند به خصوص موضوع خودکشی و اعتیاد که متاسفانه روز به روز در حال گسترش است.

وی تاکیدکرد: ترویج سبک زندگی به خصوص تاکید بر تحکیم بنیان خانواده و بیان آسیب های ناشی از طلاق مهمترین مباحثی هستند که در این خصوص باید روشنگری لازم صورت گیرد.

الهی نیا اظهارکرد: با توجه به خشکسالی های چند سال گذشته و افزایش مصرف آب انتظار داریم که مردم ضمن صرفه جویی در مصرف آب،  در خصوص برگزاری سفره های افطاری و کمک به ایتام و نیازمندان و برگزاری محافل انس با قرآن تلاش شود.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.